×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair zamknie dwie bazy


Ryanair spodziewa się zmniejszenia swojego oferowania w związku z niedoborami flotowymi spowodowanymi opóźnieniami w dostawach samolotów Boeinga.


Irlandzki przewoźnik zaktualizuje swój rozkład lotów na sezon letni 2020 r. w związku z tym, że zostanie zmniejszona liczba planowanych do odbioru boeingów 737 MAX z 20 do 10. Jednocześnie Ryanair graniczył oczekiwany wzrost ruchu lotniczego w ciągu roku do końca marca 2021 r. ze 157 mln pasażerów do 156 mln.

Jednocześnie w związku z problemami flotowymi od marca 2020 r. zamknięte zostaną dwie kolejne bazy operacyjne - Norymberga i Sztokholm Skavsta. 


Żałujemy tych dwóch kolejnych zamknięć baz i niewielkich cięć zdolności przewozowych w innych bazach, które wynikają wyłącznie z dalszych opóźnień w dostawach naszych samolotów Boeing 737 MAX. Nadal współpracujemy z Boeingiem, naszymi pracownikami, naszymi związkami zawodowymi i naszymi lotniskami, aby zminimalizować te cięcia przepustowości i utratę miejsc pracy - powiedział Eddie Wilson, dyrektor generalny Ryanaira. 

Zamknięcie tych baz może mieć wpływ na funkcjonowanie niektórych połączeń w ramach siatki Ryanaira. Irlandzki przewoźnik lata z Krakowa do Norymbergi, a także ze Sztokholmu-Skavsta do Gdańska, Krakowa, Poznania i Modlina. 

fot. mat. prasowegość_4c7da - Profil
gość_4c7da
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie