×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air kasuje trasy z Olsztyna do Bremy, z Krakowa do Turynu i z Katowic do Alesund


Od 5 stycznia 2020 r. Wizz Air przestanie latać z Olsztyna do Bremy oraz z Krakowa do Turynu, zaś od 10 stycznia 2020 r. z Katowic do Alesund.


Loty na dwóch wyżej wymienionych trasach są niedostępne do rezerwacji w systemie rezerwacyjnym przewoźnika - donoszą nasi czytelnicy. Połączenie z Krakowa do Turynu wystartowało 4 sierpnia br. i było obsługiwane dwa razy w tygodniu - w środy i niedziele. 

Z kolei rejsy z Szyman do Bremy zostały zainaugurowane 30 października br. i były obsługiwane dwa razy w tygodniu - w środy i niedziele. Loty wykonywał samolot z gdańskiej bazy przewoźnika, który obsługiwał rotację Gdańsk-Brema-Szymany-Brema-Gdańsk.


Było to kolejne połączenie Szyman z Niemcami. W maju 2018 r. Wizz Air uruchomił bezpośrednie loty do Dortmundu wykonywane dwa razy w tygodniu, a od sierpnia br. zwiększył ich częstotliwość do trzech razy w tygodniu. Od listopada br. rejsy do Kolonii uruchomił Ryanair. 

Połączenie z Katowic do Alesund zostało zainaugurowane 16 września br. i było realizowane w poniedziałki i piątki. Ostatni lot zaplanowano 10 stycznia 2020 r. 

fot. mat. prasowe gość_228db - Profil
gość_228db
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie