×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT sezonowo poleci z Warszawy do Rijeki i Tirany


Słoneczna Rijeka w Chorwacji i Tirana w Albanii wzbogacą ofertę wakacyjnych kierunków LOT-u. W sezonie letnim polski przewoźnik powróci też do portów na Bałkanach - do Splitu, Zadaru, Warny i na grecką wyspę Korfu.


Połączenia będą realizowane sezonowo raz w tygodniu od czerwca do września 2020 roku. Bilety są już dostępne we wszystkich kanałach sprzedaży. W nadchodzącym sezonie letnim pasażerowie będą mogli wybierać spośród wakacyjnych nowości - 13 czerwca polski przewoźnik po raz pierwszy wystartuje z Warszawy do stolicy Albanii - Tirany. 

Z kolei do położonej nad północnym Adriatykiem Rijeki LOT poleci 7 czerwca. W sumie w szczycie sezonu LOT będzie wykonywał połączenia do pięciu miast w Chorwacji: do Splitu, Zadaru, Rijeki, Dubrownika (z Warszawy i Krakowa) i do Zagrzebia. 

Nowe wakacyjne połączenia będą obsługiwane raz w tygodniu, według następującego rozkładu: 
  • LO 561 Warszawa 13:40 - 15:30 Rijeka (------7) 
  • LO 562 Rijeka 16:20 - 18:10 Warszawa (------7) 
  • LO 623 Warszawa 13:45 - 15:55 Tirana (-----6-)
  • LO 624 Tirana 16:45 - 18:55 Warszawa (-----6-) 

- Dzięki sukcesywnie rozszerzanej ofercie zapewniamy pasażerom z Polski i Europy najbardziej komfortową podróż do atrakcyjnych, turystycznych miejscowości na Bałkanach. Nasze doświadczenia ubiegłych lat pokazały, że pasażerowie cenią sobie wypoczynek nad Adriatykiem, dlatego zdecydowaliśmy uruchomić bezpośrednie rejsy do nowego chorwackiego portu - Rijeki. Liczymy na to, że nasi pasażerowie chętnie skorzystają z okazji by odwiedzić w przyszłym roku Tiranę – tylko z LOT-em podróż z Warszawy do stolicy Albanii zajmie nieco ponad dwie godziny, bez konieczności spędzenia długich godzin w samochodzie – mówi Michał Fijoł, członek zarządu ds. handlowych LOT-u.

LOT sukcesywnie zwiększa swoją obecność na Bałkanach, które w ciągu ostatnich lat stały się popularnym kierunkiem podróży pośród rosnącej liczby turystów z Europy. Latem LOT będzie obsługiwał już 20 tras do tego regionu z Warszawy, Krakowa i Budapesztu – oprócz sezonowych połączeń do Tirany, Warny, chorwackich portów i na Korfu, pasażerowie mogą wybierać spośród wielu innych miast, takich jak Skopje, Podgorica, Belgrad, Sofia, Bukareszt, Kluż Napoka i Lublana. 

Rejsy do chorwackich kurortów Rijeki, Splitu i Zadaru wykonają embraery, natomiast do Tirany pasażerowie polecą na pokładach boeingów 737-800 LOT-u. Na rejsach wykonywanych sezonowo dostępny jest standard LOT Economy Class.

fot. mat. prasowe
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_d4f5c - Profil
gość_d4f5c
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie