Promocja milowa LOT-u do Ameryki Północnej i Azji

Marek Stus - Profil Marek Stus
18 listopada 2019 12:46
W najnowszej odsłonie promocji milowej Polskich Linii Lotniczych LOT można skorzystać z obniżonych stawek milowych za przeloty do wybranych miast Ameryki Północnej i Azji.
Reklama

Cykliczna promocja "najMILszy poniedziałek" jest przeznaczona dla członków programu Miles&More. Polski przewoźnik udostępnia co dwa tygodnie na swojej stronie listę rejsów, które objęte są niższymi stawkami milowymi.

W bieżącej edycji trwającej do 30.11 można wymieniać mile na przeloty w klasie ekonomicznej do Ameryki Północnej (Los Angeles, Miami, Toronto), Azji (Nur-Sułtan, Tokio, Seul, Singapur), a także na wielu trasach krajowych, europejskich i bliskowschodnich.


W przypadku rejsów długodystansowych rezerwacji przelotu w jedną stronę można dokonać od 20 tys. mil, zaś w obie strony od 25 tys. mil do Ameryki Północnej i 35 tys. mil do Azji. Loty bliskowschodnie kosztują odpowiednio 10 i 15 tys. mil, a na trasach europejskich obowiązują stawki 7 i 10 tys. mil. Najtańsze są rejsy krajowe - na przelot w jedną stronę należy przeznaczyć 5 tys. mil, a na bilet powrotny o 2 tys. mil więcej. Pasażerowie korzystający z promocji zobowiązani są ponadto do opłacenia podatków i opłat obliczanych indywidualnie dla każdego biletu w zależności od wybranej trasy. Ich kwoty wahają się od kilkudziesięciu do kilkuset złotych.


W promocji ""najMILszy poniedziałek" obowiązują następujące zasady dokonywania rezerwacji:
  • Bilety mogą być zamówione wyłącznie telefonicznie pod numerem: (22) 5 777 222 lub pod numerem dedykowanym kartom statusowym
  • Nie ma możliwości zwrotu lub zmiany biletu - w razie jego niewykorzystania mile użyte w trakcie rezerwacji przepadają.
  • Promocja dotyczy wyłącznie przelotów w klasie ekonomicznej.
  • Nie obowiązują zniżki dla dzieci i promocja Companion award dla członków programu o statusie Senator lub HON Circle.
  • Promocyjne stawki są przeznaczone uczestników programu zarejestrowanych na rynku polskim.
  • Promocją objęte są konkretne rejsy wskazane przez przewoźnika.
  • Liczba miejsc dostępnych w promocji jest ograniczona.
  • Podatki i opłaty można uiścić wyłącznie kartą kredytową.


Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama