Cztery nowe czartery z Jasionki

Blanka Flis - Profil Blanka Flis
14 listopada 2019 13:20
3 komentarze
Nowe wakacyjne kierunki z lotniska w podrzeszowskiej Jasionce. Od czerwca przyszłego roku turyści z Podkarpacia będą mogli polecieć m.in. na Wyspy Kanaryjskie, do Albanii i Bułgarii.
Reklama

Od czerwca przyszłego roku turyści z Podkarpacia będą mogli polecieć z Rzeszowa na Fuerteventurę. Itaka zaoferuje również pakiety wakacyjne do albańskiej Tirany. Wśród czarterowych nowości znalazły się także loty do Monastyru w Tunezji oraz bułgarskiej Warny. Łącznie podróżni planujący skorzystać latem 2020 r. z podrzeszowskiego lotniska mają do wyboru 10 wakacyjnych kierunkach w 6 krajach.
  • Rzeszów - Fuerteventura
  • Rzeszów - Tirana
  • Rzeszów - Monastyr
  • Rzeszów - Warna
- Kolejny rok z rzędu nasza siatka połączeń czarterowych poszerza się o nowe, atrakcyjne kierunki, oczekiwane przez podróżnych z Podkarpacia i sąsiednich regionów – mówi Adam Hamryszczak, prezes zarządu Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka. - Wyspy Kanaryjskie to odpowiedź na potrzeby bardziej wymagających turystów, poszukujących oferty o wyższym standardzie. Świetny stosunek jakości do ceny znajdziemy z kolei w Tunezji czy Albanii. Sprawdzone wakacyjne destynacje takie jak turecka Antalya, Słoneczny Brzeg w Bułgarii czy wyspy greckie podobnie jak w minionych latach powinny przyciągnąć tysiące podróżnych.


Zarówno nowe kierunki, przygotowane przez nas na 2020 rok, jak i dotychczas oferowane destynacje z wylotem z Rzeszowa gwarantują podróżnym komfort i bezpieczeństwo. Tym z podróżnych, którzy już dziś zdecydują się na wakacje z ITAKĄ oferujemy wyjątkowo atrakcyjne ceny – powiedział Piotr Henicz, wiceprezes biura podróży Itaka.

W 2019 roku Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka obsłużył ponad 64 tys. pasażerów na połączeniach czarterowych, ponad 25 procent więcej niż w roku ubiegłym. W całym ruchu Dzięki nowym kierunkom dynamika wzrostu w 2020 roku może sięgnąć nawet 40 procent.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
kinder 2019-11-18 10:49   
kinder - Profil kinder
Październik w Rzeszowie ze spadkiem 3.9 % - odprawione 64038 pasażerów.
gość_fae5d 2019-11-15 12:27   
gość_fae5d - Profil gość_fae5d
@gość_a1509 - Życzę jak najlepiej Łodzi i Bydgoszczy ale w Jasionce musiałyby być dużo większe spadki żeby im dorównać.
gość_a1509 2019-11-14 18:30   
gość_a1509 - Profil gość_a1509
Nie ma się czym chwalic. Itaka tradycyjnie wytnie Kanary koło lutego z powodu zbyt małego zainteresowania. A jeśli Albania dojdzie do skutku to z międzylądowaniem gdzieś w Bydgoszczy lub Łodzi.
A jak tam statystyki za październik? Jest aż tak źle że ogłoszą za kwartał?
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama