Hotel Moxy Poznań Airport już przyjmuje gości

Mirosław Pachowicz - Profil Mirosław Pachowicz
14 listopada 2019 09:00
Hotel Moxy przy poznańskim lotnisku otworzył swoje podwoje. Goście mają do dyspozycji 120 pokoi, zaplecze konferencyjne, strefę fitness, bar całodobowy oraz parking.
Reklama

- Inspiracją dla powstania hotelu był fakt, że w ramach naszej działalności należy rozwijać jednocześnie usługi pozalotnicze. Cieszymy się, że na naszym terenie powstał hotel Moxy z międzynarodowej grupy Marriott, zarządzanej przez Polski Holding Hotelowy. Jest to także pierwsza tego typu inwestycja przy lotnisku, ale również widoczny znak rozwoju naszego miasta - podkreśla Mariusz Wiatrowski, prezes zarządu Portu Lotniczego Poznań-Ławica.


Hotel pod marką Moxy jest drugim tego typu obiektem w Polsce. Pierwszy został otwarty przy porcie lotniczym w Katowicach. Kolejny powstanie w Warszawie.


Moxy Poznań Airport charakteryzuje się przestronnymi i atrakcyjnymi przestrzeniami wspólnymi. W pokojach z kolei przewidziano wiele interesujących i wygodnych rozwiązań, które mają ułatwić pobyt zarówno turystyczny jak i biznesowy. Swoją ofertę kieruje przede wszystkim do millenialsów. To z myślą o nich w całym obiekcie dostępne jest superszybkie WiFi, całodobowy bar, gry planszowe i duże telewizory. Ważnym elementem designu jest odwołanie do lokalnych tradycji: pojawiają się słynne poznańskie koziołki oraz nawiązania do zakładów metalurgicznych Hipolita Cegielskiego.

fot. mat. prasowe
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama