Czech Airlines obsłużą loty Lufthansy

Filip Kubicki - Profil Filip Kubicki
29 października 2019 10:08
6 komentarzy
Linie Czech Airlines obsłużą loty. Lufthansy na trasie z Monachium do Bukaresztu. Jest to spowodowane upadkiem linii Adria Airways, które miały obsługiwać wspomniane połączenie dla niemieckiej linii.
Reklama

Samoloty Czech Airlines pojawią się na trasie z Niemiec do Rumunii pod koniec października i pozostaną w rozkładzie do kwietnia 2020 roku - podaje portal BoardingPass. Połączenie będzie obsługiwane trzy razy dziennie na pokładzie airbusów A319.


Dotychczas na lotach z Monachium do stolicy Rumunii Lufthansa operowała samolotami należącymi do airBaltic. Umowa z łotewską linią wygasła 26 października br., a trasę miały obsługiwać Adria Airways. Jednakże wraz z bankructwem słoweńskiego przewoźnika niemiecka linia zmuszona była znaleźć zastępstwo na wspomniane połączenie.

Nie jest to pierwszy przypadek, gdy Czech Airlines wykonują loty dla przewoźników z Lufthansa Group. Już wcześniej CSA latała chociażby dla Eurowings.

Fot. mat. prasowe

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_9badd 2019-10-31 08:27   
gość_9badd - Profil gość_9badd
gość_da7d9@ No fakt, Wizz i Ryan. Nie ta liga! Zdrapek nie ma!!! Dla przypomnienia - LOT lata do Miami.
demar 2019-10-31 08:07   
demar - Profil demar
@gość_da7d9: nie musi być w tej części Europy dużej linii, ale skoro za Tuska uratowano LOT, a teraz dalej rośnie to może warto tego nie zmarnować i to utrzymać?

Okazje dla dalszego rozwoju LOT-u zdarzają się co chwilę - generalnie kłopoty linii w państwach sąsiednich oznaczają dalsze szanse na rozwój dla LOT-u.
LOT potrzebuje przede wszystkim podniesienia jakości, optymalizacji kosztowej i lepszego zarządzania flotą. Szczególnie to ostatnie - w tej chwili dla LOT-u lata ok. 14 różnych modeli samolotów, przy flocie ok. 100 sztuk.

Jeśli LOT urośnie do poziomu choćby połowy Lufthansy, czy KLM to oferta też będzie dużo lepsza...
gość_da7d9 2019-10-30 23:47   
gość_da7d9 - Profil gość_da7d9
spotter10 -> a dlaczego uwazasz, ze w Europie Srodkowo-Wschodniej musi byc linia z duza baza. Moim zdaniem taka linia w ogole jest niepotrzebna. Moje ostatnie i najblizsze loty: Rio de Janeiro, St. Martin, Madras, Hong Kong, Miami. Praktycznie latam tylko Lufthansa, KLM, a po Europie Wizz i Ryan. LOT nie jest w stanie zaoferowac mi nic. Po prostu nie ta liga.
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama