Sieć B&B z hotelem w Nowym Targu

Mirosław Pachowicz - Profil Mirosław Pachowicz
23 października 2019 12:15
1 komentarz
Spółka B&B Hotels Polska wynajęła przestrzeń zajmowaną dotąd przez trzygwiazdkowy hotel Casa, wzbogacając tym samym swoją ofertę o kolejnych 76 pokoi. Pod nową marką obiekt działa od 1 października br.
Reklama

W kontekście dalszego rozwoju, nie ograniczamy się jedynie do budowania nieruchomości od podstaw, jesteśmy również otwarci na inne możliwości. I choć w skali Grupy wielokrotnie korzystaliśmy z takiej formy ekspansji jak najem, dzierżawa czy kupno istniejącego obiektu, w Polsce nie nadarzyły się do tej pory ciekawe okazje. Nawet jeśli pojawiają się pozornie interesujące oferty handlowe, to bardzo często dotyczą obiektów o położeniu, standardzie czy wielkości niezgodnej z naszymi oczekiwaniami. Dlatego, gdy pojawiła się szansa na najem hotelu w Nowym Targu, atrakcyjnie usytuowanego, o profilu zbliżonym do sieci B&B Hotels, postanowiliśmy z niej skorzystać, finalizując tym samym pierwszą taką transakcję w historii polskiego oddziału – mówi Beatrice Bouchet, prezes Zarządu B&B Hotels Polska.


Nowy hotel sieci B&B Hotels położony jest w biznesowym i jednocześnie historycznym centrum Nowego Targu, przy Galerii Nowotarskiej (ul. Królowej Jadwigi) i oferuje 76 klimatyzowanych pokoi. Uzupełnieniem jego oferty jest sala śniadaniowa usytuowana na ósmym piętrze. Dodatkowo, zmotoryzowani goście mają do dyspozycji naziemne i podziemne miejsca parkingowe. Wszystko to czyni z niego doskonałą propozycję dla osób podróżujących służbowo, jak również świetną bazę noclegową dla turystów.

Oprócz hotelu B&B Nowy Targ Centrum, na miejscu dostępne jest nowocześnie wyposażone centrum konferencyjne, umożliwiające realizację spotkań dla 300 osób. Ponadto, na terenie obiektu funkcjonuje bar oraz panoramiczna restauracja „Casa ino Nostra”, mogąca pomieścić do 300 osób. Z jej okien rozciąga się piękna panorama Tatr.


Podhale to region, któremu przyglądaliśmy się już od dłuższego czasu wkontekście dalszej ekspansji. Wierzę, że koncepcja B&B Hotels, zakładająca zapewnienie gościom maksimum komfortu w atrakcyjnej cenie i znakomitej lokalizacji, podobnie jak w innych polskich miastach, także w Nowym Targu zyska wielu zwolenników, a sam hotel będzie miejscem chętnie odwiedzanym przez gości – dodaje Bouchet.

B&B Hotels to rozpoznawalna i ceniona marka hotelowa na rynku europejskim, prezentująca format, który podbił serca wielu gości. Fundamentalne zasady funkcjonowania sieci (lokalizacja, cena, jakość), połączone z dbałością o szeroko rozumiane guest experience utwierdzają mnie w przekonaniu, że nasza współpraca przyniesie wiele dobrego wszystkim zainteresowanym, a w szczególności gościom. I mam tu na myśli dotychczasowych klientów hotelu Casa, jak i entuzjastów sieci B&B Hotels – zapewnia Lionel Lhermitte, wynajmujący część hotelową spółce B&B Hotels Polska.


Hotel w Nowym Targu to już siódmy obiekt w Polsce zarządzany przez Grupę B&B Hotels. I z pewnością nie ostatni. Sieć B&B Hotels nieustannie poszukuje nowych lokalizacji dla kolejnych swoich hoteli.

fot. mat. prasowe

Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

marqoos_pl 2019-10-24 19:52   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Casa jest akurat całkiem fajnym hotelem. Mi się dwa razy tam zdarzyło spać (piersze jako Campanille, później jako Casa). W końcu, śmiałem się, na Podhalu jest hotel, w którym nie ma drewnianej boazerii w pokojach. Pokoje są nowe, czyste i mają całkiem widoki. A ręczniki pewno będą Campanille aż się zedrą, haha.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama