Code-share między Finnairem i Fiji Airways

Mirosław Pachowicz - Profil Mirosław Pachowicz
22 października 2019 08:05
27 października br. wejdzie w życie porozumienie code-share między Finnairem a Fiji Airways. Póki co, objęte nim zostaną połączenia do Nadi przez lotniska w Azji. W przyszłości dołączone zostaną także huby w Ameryce Północnej, co umożliwi rejsy dookoła świata na jednym bilecie fińskiej linii.
Reklama

Umową zostały na ten moment objęte 4 trasy. Finnair będzie dodawał swoje oznaczenia (AY) na połączeniach partnera z jego głównego hubu do Hongkongu, Singapuru i Tokio-Narity. Z kolei linia z Oceanii wprowadzi swoje kody (FJ) na trasie z Helsinek do Singapuru. Dodatkowo, w niedalekiej przyszłości oznaczenia fińskiego przewoźnika pojawią się także na rejsach z Nadi do San Francisco i Los Angeles. To umożliwi podróże dookoła świata na jednym bilecie wystawionym przez Finnair.


- Jesteśmy podekscytowani nawiązaniem współpracy z Fidżi Airways i cieszymy się, że możemy zaoferować naszym klientom nowy kierunek na południowym Pacyfiku. Kooperacja jest także o tyle wyjątkowa, bo dzięki niej klienci Finnair po raz pierwszy będą mogli zakupić trasy dookoła świata pod naszym kodem, wykorzystując kombinację podróży przez huby w Azji i na zachodnim wybrzeżu USA. Chcielibyśmy również gorąco powitać klientów Fiji Airways, którzy zyskują możliwość podróży do naszego kraju i podziwiania jego piękna - powiedział Ole Orvér, dyrektor handlowy w Finnair.

fot. Tomasz Śniedziewski
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama