Turkish Airlines z nowym połączeniem do Kanady

Jakub Kolanko - Profil Jakub Kolanko
16 października 2019 08:41
We wtorek (15.10) tureckie linie lotnicze potwierdziły, że na początku sezonu letniego 2020 rozpoczną loty do Vancouver. Będzie to trzecie miasto w kanadyjskiej siatce połączeń Turkish Airlines, po Montrealu i Toronto.
Reklama

We wtorek (15.10) tureckie linie lotnicze potwierdziły, że rozpoczną loty do Vancouver na początku sezonu letniego 2020. Będzie to trzecie miasto w kanadyjskiej siatce połączeń Turkish Airlines, po Montrealu i Toronto.

Przewoźnik potwierdził, że trasa pomiędzy Stambułem–Havalimanı a Vancouver–International będzie wykonywana 3 razy w ciągu tygodnia od połowy 2020 r. Do obsługi trasy linia będzie użytkować airbusa A350-900 lub swój najnowszy nabytek, boeinga 787-9, na pokładzie którego miejsce znajdzie 300 pasażerów, w tym 30 w klasie biznesowej. Jak dotąd nie ogłoszono szczegółów nowej trasy.


Airbusy A350 w malowaniu Turkish Airlines wciąż nie pojawiły się na lotnisku w Stambule, jednak dostawa pierwszego egzemplarza zaplanowana jest jeszcze na ten rok. Turecki przewoźnik ma odebrać w sumie 30 sztuk szerokokadłubowca ze stacji europejskiego producenta.

Turkish Airlines stale rozszerza swoją siatkę połączeń o nowe miejsca docelowe. Warto przypomnieć, że jest to największy lotniczy przewoźnik pasażerski na świecie, pod względem liczby krajów, w których zobaczymy jego samoloty. W sierpniu br. informowaliśmy o rozbudowie oferty dalekowschodniej ze Stambułu.

Fot.: Turkish Airlines
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama