British Airways i Alitalia z nowymi partnerami code-share

Mirosław Pachowicz - Profil Mirosław Pachowicz
11 października 2019 10:27
Od początku października br. British Airways i Alitalia nawiązały współpracę z nowymi partnerami w ramach umów code-share. Brytyjski przewoźnik podpisał porozumienie z Malaysia Airlines, a włoski - z Xiamen Airlines.
Reklama

Alitalia od 1 października br. podstawia swoje oznaczenia (AZ) na rejsach Xiamen Airlines między Fuzhou a Paryżem-CDG. W zamian, chińska linia dopisuje kody (MF) na rejsach partnera z francuskiej stolicy do Rzymu-Fiumicino.


Znacznie więcej połączeń zostało objętych umową code-share między British Airways a Malaysia Airlines. Weszła ona w życie 9 października br. Europejski przewoźnik umieszcza swoje numery (BA) na połączeniach międzynarodowych z Kuala Lumpur do Australii i Nowej Zelandii (Adelaide, Auckland, Melbourne i Perth), Indonezji (Dżakarta, Denpasar, Surabaya), Wietnamu (Ho Chi Minh City) i na trasach krajowych po Malezji (Alor Setar, Johor Bahru, Kota Bharu, Kuching, Labuan, Miri, Penang, Sandakan, Sibu i Kuala Terengganu). Z kolei Malaysia Airlines dodaje swoje oznaczenia (MH) na rejsach British Airways z Londynu-Heathrow do: Aberdeen, Belfastu, Brukseli, Edynburga, Genewy, Glasgow, Manchesteru, Newcastle i Zurychu.

fot. mat. prasowe
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama