×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


British Airways i Alitalia z nowymi partnerami code-share


Od początku października br. British Airways i Alitalia nawiązały współpracę z nowymi partnerami w ramach umów code-share. Brytyjski przewoźnik podpisał porozumienie z Malaysia Airlines, a włoski - z Xiamen Airlines.


Alitalia od 1 października br. podstawia swoje oznaczenia (AZ) na rejsach Xiamen Airlines między Fuzhou a Paryżem-CDG. W zamian, chińska linia dopisuje kody (MF) na rejsach partnera z francuskiej stolicy do Rzymu-Fiumicino.


Znacznie więcej połączeń zostało objętych umową code-share między British Airways a Malaysia Airlines. Weszła ona w życie 9 października br. Europejski przewoźnik umieszcza swoje numery (BA) na połączeniach międzynarodowych z Kuala Lumpur do Australii i Nowej Zelandii (Adelaide, Auckland, Melbourne i Perth), Indonezji (Dżakarta, Denpasar, Surabaya), Wietnamu (Ho Chi Minh City) i na trasach krajowych po Malezji (Alor Setar, Johor Bahru, Kota Bharu, Kuching, Labuan, Miri, Penang, Sandakan, Sibu i Kuala Terengganu). Z kolei Malaysia Airlines dodaje swoje oznaczenia (MH) na rejsach British Airways z Londynu-Heathrow do: Aberdeen, Belfastu, Brukseli, Edynburga, Genewy, Glasgow, Manchesteru, Newcastle i Zurychu.

fot. mat. prasowegość_5411e - Profil
gość_5411e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie