×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Poidełko na gdańskim lotnisku


W ramach inicjatywy lotniska im. L. Wałęsy i Gdańskiej Infrastruktury Wodociągowo-Kanalizacyjnej, w porcie lotniczym pojawiło się poidełko. Można z niego za darmo napić się wody.


Źródełko dostępne jest dla pasażerów w strefie air-side, na pierwszym piętrze niedaleko placu zabaw, restauracji McDonald's i salonu biznesowego. Wszyscy podróżni, którzy chcą przed lotem skorzystać ze zdroju mogą to bez przeszkód zrobić. Możliwe jest nalanie wody do kubeczka lub bidonu. Tym samym gdańskie lotnisko wychodzi naprzeciw postulatom swoich klientów, ale także wpisuje się w szeroki trend działań proekologicznych. 

Woda w poidełku jest dobrej jakości, zdatna do picia bez przegotowania. Gwarantuje to jej dostawca - Saur Neptun Gdańsk. 


- Chcemy by nasi pasażerowie mieli wybór, czy kupić napoje butelkowane, w tym także wodę, czy nalać ją sobie do bidonu. Popularyzujemy też picie wody z kranu, ale przede wszystkim ważny jest dla nas proces ograniczania zużycia plastiku. Jednocześnie nadal namawiamy do zakupów napojów w naszych sklepach, restauracjach czy kawiarniach - powiedział Tomasz Kloskowski, prezes Portu Lotniczego Gdańsk.

fot. mat. prasowegość_7f1ca - Profil
gość_7f1ca
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie