SAS uruchomi 14 nowych tras w sezonie letnim 2020

Piotr Golianek - Profil Piotr Golianek
02 października 2019 08:17
2 komentarze
SAS nadal wzmacnia swoją ofertę sezonową i w lecie 2020 r. uruchomi 14 nowych tras bezpośrednich i 5 całkowicie nowych kierunków ze Skandynawii - Bari, Rodos, Tivat, Zadar i Walencja.
Reklama

Latem 2020 r. SAS zaoferuje nowe bezpośrednie trasy i kierunki, jak również zwiększa częstotliwość lotów do najbardziej popularnych miejsc w południowej Europie, wokół Morza Śródziemnego.

- To wspaniale, że tak wiele osób decyduje się na podróżowanie z SAS-em w sezonie wakacyjnym. Stale rozwijamy naszą ofertę zgodnie z tym, o co proszą nasi pasażerowie. Jestem dumny, że możemy teraz przedstawić mocną ofertę na przyszłe lato z atrakcyjnymi, sezonowymi kierunkami dla naszych pasażerów - mówi Karl Sandlund, wiceprezes SAS ds. handlowych.

Letnie nowości z Kopenhagi to Bari we Włoszech, Tivat w Czarnogórze i Zadar w Chorwacji. Czwartym nowym celem podróży z duńskiej stolicy jest klasyczny ośrodek wypoczynkowy Rodos w Grecji.

Jednocześnie Hiszpania nadal przyciąga wczasowiczów ze Skandynawii, więc SAS ogłasza bezpośrednią trasę z Oslo do Walencji. Zainteresowanie Hiszpanią nadal rośnie również w Danii i Aarhus, skąd SAS zwiększa liczbę lotów do Malagi, Palmy de Mallorca oraz zapowiada rejsy do Alicante i Chanii.


Ze Sztokholmu SAS zwiększa częstotliwość lotów do Bejrutu, w odpowiedzi na zapotrzebowanie ze strony wielu pasażerów, którzy odkryli miasto lub mają powiązania z regionem. Dodatkowo połączenie z Luksemburga do Sztokholmu-Arlanda będzie wykonywane przez cały rok.
Trasa z Oslo do Kijowa na Ukrainie, która została wprowadzona jesienią 2019 r., będzie również kontynuowana w okresie letnim, będzie zatem całoroczna. Ponadto połączenie z Kopenhagi do Petersburga zostanie ponownie uruchomione. Wiele nowych tras będzie obsługiwanych przez airbusy A320neo.

- Nieustannie pracujemy nad naszą ofertą, aby więcej osób mogło podróżować z nami, ale przy mniejszym wpływie na klimat. Nowe samoloty o niższym zużyciu paliwa, inwestycje w biopaliwa i nasz system rekompensat z tytułu emisji dwutlenku węgla za podróże realizowane przez naszych członków Eurobonus to tylko kilka przykładów naszych ambitnych planów przejścia na bardziej zrównoważone lotnictwo - dodaje Sandlund.

Ponadto SAS poleci także z Bergen do Barcelony i z Haugesund do Kopenhagi.

fot. mat. prasowe
Reklama

Ostatnie komentarze

KRakowiak 2019-10-03 15:26   
KRakowiak - Profil KRakowiak
@gość_52784, spokojnie, do Krakowa będzie więcej lotów od S20, bo będzie 6 lotów tygodniowo do Kopenhagi. ;)
gość_52784 2019-10-02 16:33   
gość_52784 - Profil gość_52784
I dalej nic do KRK. Wciąż skandynawowie bardziej cenią kulturę i zabytki Tivatu niż stolicy galicji wraz z jej przaśnymi atrakcjami
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama