Do Los Angeles, Miami, Singapuru i Toronto w promocji milowej LOT-u

Marek Stus - Profil Marek Stus
30 września 2019 12:27
Jak zwykle w co drugi poniedziałek Polskie Linie Lotnicze LOT ogłosiły promocyjne stawki milowe za przeloty na wybranych trasach ze swojej siatki połączeń.
Reklama

Cykliczna promocja "najMILszy poniedziałek" jest przeznaczona dla członków programu Miles&More. Polski przewoźnik udostępniana swojej stronie listę konkretnych rejsów, które można rezerwować za niższą liczbę mil od standardowo obowiązującej w programie.

W bieżącej edycji trwającej do 12.10.2019 można wymieniać mile na przeloty w klasie ekonomicznej na trasach krajowych i europejskich z Warszawy, Budapesztu i Wilna oraz połączeniach długodystansowych do Los Angeles, Miami, Toronto i Singapuru.


Na trasach europejskich obowiązują stawki 7 i 10 tys. mil. Nieco tańsze są rejsy krajowe - na przelot w jedną stronę należy przeznaczyć 5 tys. mil, a na bilet powrotny o 2 tys. mil więcej. Z kolei za loty do Ameryki Północnej i Azji należy w jedną stronę zapłacić 20 tys. mil, a za rejsy powrotne odpowiednio 25 tys. i 35 tys. mil. Pasażerowie korzystający z promocji zobowiązani są ponadto do opłacenia podatków i opłat obliczanych indywidualnie dla każdego biletu w zależności od wybranej trasy. Ich kwoty wahają się od kilkudziesięciu do kilkuset złotych.


W promocji ""najMILszy poniedziałek" obowiązują następujące zasady dokonywania rezerwacji:
  • Bilety mogą być zamówione wyłącznie telefonicznie pod numerem: (22) 5 777 222 lub pod numerem dedykowanym kartom statusowym
  • Nie ma możliwości zwrotu lub zmiany biletu - w razie jego niewykorzystania mile użyte w trakcie rezerwacji przepadają.
  • Nie obowiązują zniżki dla dzieci i promocja Companion award dla członków programu o statusie Senator lub HON Circle
  • Promocyjne stawki są przeznaczone uczestników programu zarejestrowanych na rynku polskim
  • Promocją objęte są konkretne rejsy wskazane przez przewoźnika w klasie ekonomicznej
  • Liczba miejsc dostępnych w promocji jest ograniczona

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama