Wizz Air umieści kolejnego airbusa A321 w Bukareszcie

Piotr Golianek - Profil Piotr Golianek
23 września 2019 09:10
Od 2 czerwca 2020 r. Wizz Air będzie latać dwa razy w tygodniu z Bukaresztu do Lyonu. Węgierski przewoźnik ogłosił również zwiększenie częstotliwości lotów z Bukaresztu do Tel Awiwu, Mediolanu i Turynu.
Reklama

Bilety na nową trasę są już dostępne do rezerwacji w systemie rezerwacyjnym przewoźnika. Miesiąc temu Wizz Air ogłosił uruchomienie tras z Bukaresztu do Londynu-Southend i Edynburga. Łącznie linia będzie realizować 148 tras z Rumunii do 20 krajów z dziesięciu rumuńskich lotnisk, zapewniając prawie 11 mln miejsc w 2020 r., co stanowi wzrost o 10 proc. rdr.

Wraz z dodaniem kolejnego airbusa A321 do bazy w Bukareszcie, na terenie Rumunii, przewoźnik będzie dysponował 28 samolotami. Przełoży się to na zatrudnienie ponad 1 tys. członków załogi.


- Z przyjemnością ogłaszamy kolejną trasę z Bukaresztu do Europy Zachodniej. Nasza najnowsza trasa łączy Bukareszt z Lyonem, prawdziwym klejnotem francuskiej kuchni i architektury. Jest to idealne miejsce na weekendową przerwę lub nawet dłuższą podróż, oferujące zapierające dech w piersiach krajobrazy i wspaniałą atmosferę. Jesteśmy przekonani, że naszym rumuńskim klientom spodoba się zwiedzanie tego ekscytującego miasta, ponieważ mogą odkrywać cuda Europy Zachodniej, a jednocześnie przyciągnąć więcej zagranicznych turystów do Bukaresztu. Pozostajemy zaangażowani w sprawy Rumunii i koncentrujemy się na oferowaniu najniższych możliwych taryf i doskonałej jakości usług na każdym locie Wizz Air - mówi Paulina Gosk, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.

fot. mat. prasowe
Reklama
Pasazer.com na Facebooku
...wczytuję...

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama