Air France-KLM z pierwszą pozycją w prestiżowym rankingu

Mirosław Pachowicz - Profil Mirosław Pachowicz
19 września 2019 14:24
Już od 15 lat Grupa Air France-KLM znajduje się w gronie liderów przedsiębiorstw uwzględniających w swej polityce cele społeczne i ekologię. W tym roku, kolejny raz, Grupa otrzymała najwyższą pozycję w rankingu Dow Jones Sustainability Index w Europie i na świecie w kategorii „transport lotniczy”.
Reklama
- Dzisiaj DJSI nagradza ciężką pracę i konkretne działania podjęte w ostatnich latach przez wszystkich pracowników Air France, KLM i Transavia, uznając nas za lidera w branży. Grupa Air France-KLM bardzo poważnie podchodzi do odpowiedzialności społecznej i wobec środowiska naturalnego. Dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi były innowacyjne i odpowiedzialne. To nasze zobowiązanie wobec planety, pracowników, klientów i przyszłych pokoleń. Musimy pozostać zaangażowani i zachęcać całą branżę do współpracy, ponieważ ponosimy wspólną odpowiedzialność za tworzenie zrównoważonego transportu lotniczego przyszłości - powiedział Benjamin Smith, dyrektor generalny Air France-KLM.

Więcej na temat inicjatyw Air France i KLM w tej dziedzinie można znaleźć w „Raporcie zrównoważonego rozwoju AIR FRANCE KLM”.


Dow Jones Sustainability Index

DJSI to indeks najbardziej efektywnych przedsiębiorstw w zakresie zrównoważonego rozwoju, który obejmuje wyróżnia 144 firmy w Europie i 318 na świecie. Ranking DJSI opiera się na dogłębnej analizie działań gospodarczych, społecznych i środowiskowych ponad 3500 grup międzynarodowych oraz ocenie według wielu kryteriów, takich sposób zarządzania firmy, relacje z klientami, polityka środowiskowa, warunki pracy i inicjatywy społeczne.Dow Jones Sustainability Index jest obliczany przez Standard & Poor’s Dow Jones indexes i RobecoSAM- globalną firmę zarządzającą aktywami, która ocenia społeczne zaangażowanie przedsiębiorstw.

fot. mat. prasowe
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy