Nie polecimy z Warszawy do Rzymu?

Anna Żuchlińska - Profil Anna Żuchlińska
21 stycznia 2010 09:39
20 komentarzy
Reklama

Tanie linie lotnicze Norwegian zamykają kolejną trasę, z Warszawy do Rzymu - tak wynika z systemu rezerwacyjnego przewoźnika. Bilety można kupić tylko do 26 marca. Pozostałe rejsy Norwegian z Warszawy są dostępne po tej dacie.

To już kolejna trasa, jaką norweski przewoźnik kasuje z Warszawy. Wcześniej informowaliśmy o zawieszeniu rejsów do Kopenhagi.

Loty do Rzymu Fiumicino obecnie odbywają się dwa razy w tygodniu, w poniedziałki oraz piątki. Do włoskiej stolicy z Warszawy możemy polecieć także z innym tanim przewoźnikiem, Wizz Air - węgierski przewoźnik operuje na tej trasie 6 razy w tygodniu: we wtorki, środy, czwartki, piątki, soboty oraz niedziele.

Z Warszawy do Rzymu operuje oczywiście także nasz narodowy przewoźnik, PLL LOT oraz włoska Alitalia.

Anna Żuchlińska
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
paolo-79 2010-01-23 00:17   
paolo-79 - Profil paolo-79
sa rzeczy tak oczywiste ze mozna wyczuc czy przymiotnika uzyc czy nie..alitalia jest taka rzecza..to jak by napisac..do niemieckiego Berlina..
2010-01-22 21:22   
 - Profil
Nie ma nic błędnego w użyciu przymiotnika wobec rzeczy, osoby czy stanu, o których wiadomo, że takie właśnie są, jak je wspomniany przymiotnik opisuje. Można śmiało napisać "polski LOT, niemiecka Lufthansa czy holenderski KLM" tak samo, jak można napisać np do "irlandzkiego Shannon".
marecki 2010-01-22 21:19   
marecki - Profil marecki
paolo: niemiecka, niemiecka "alitalia" he he
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama