×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Delta: 757 zniszczony podczas lądowania


W ostatnią niedzielę (18.08) boeing 757, o numerze rejestracyjnym N543US, należący do Delta Air Lines został uszkodzony podczas lądowania w Ponta Delgada na portugalskich Azorach.


Boeing 757 obsługiwał lot o numerze DL414 z Nowego Jorku–JFK. Do wyjątkowo twardego lądowania doszło o 8:27 lokalnego czasu, niemal godzinę po rozkładowym czasie. Zdjęcia samolotu wyraźnie sugerują, że konstrukcja samolotu mogła zostać uszkodzona. Nikomu znajdującemu się na pokładzie nic się nie stało, pasażerowie opuścili podkład w standardowy sposób.Poszycie samolotu zmarszczyło się w górnej części kadłuba, w okolicach drzwi numer 2. Ponadto spód kadłuba w części dziobowej został uszkodzony. Niedzielny powrotny lot z portu im. Jana Pawła II do Nowego Jorku został odwołany. Trasa obsługiwana jest w czasie sezonu letniego codziennie.


Obecnie Delta odmawia szerszego komentarza w tej sprawie. Podała tylko w oświadczeniu, że powodem trudnego lądowania była niesprzyjająca pogoda. Jak dotąd nie oceniono także, czy samolot będzie zdolny do dalszej służby.

Fot.: materiały prasowegość_4441d - Profil
gość_4441d
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie