Poniedziałkowa promocja milowa LOT-u

Marek Stus - Profil Marek Stus
19 sierpnia 2019 10:32
Jak zwykle w co drugi poniedziałek Polskie Linie Lotnicze LOT ogłosiły promocyjne stawki milowe za przeloty na wybranych trasach ze swojej siatki połączeń.
Reklama

Cykliczna promocja "najMILszy poniedziałek" jest przeznaczona dla członków programu Miles&More. Polski przewoźnik udostępniana swojej stronie listę konkretnych rejsów, które można rezerwować za niższą liczbę mil od standardowo obowiązującej w programie.

W bieżącej edycji trwającej do 31.08.2019 można wymieniać mile na przeloty w klasie ekonomicznej na trasach krajowych i europejskich z Warszawy i Krakowa oraz połączeniu transatlantyckim z Budapesztu do Chicago. Promowane są również loty do Londynu-City ze stolicy Węgier i Litwy. Biorąc pod uwagę końcówkę wakacyjnego szczytu urlopowego godne uwagi są zwłaszcza loty z Warszawy do Połągi pozwalające spędzić kilka dni na litewskim wybrzeżu Bałtyku.


Na trasach europejskich obowiązują stawki 7 i 10 tys. mil. Nieco tańsze są rejsy krajowe - na przelot w jedną stronę należy przeznaczyć 5 tys. mil, a na bilet powrotny o 2 tys. mil więcej. Pasażerowie korzystający z promocji zobowiązani są ponadto do opłacenia podatków i opłat obliczanych indywidualnie dla każdego biletu w zależności od wybranej trasy. Ich kwoty wahają się od kilkudziesięciu do kilkuset złotych.

W promocji ""najMILszy poniedziałek" obowiązują następujące zasady dokonywania rezerwacji:
  • Bilety mogą być zamówione wyłącznie telefonicznie pod numerem: (22) 5 777 222 lub pod numerem dedykowanym kartom statusowym
  • Nie ma możliwości zwrotu lub zmiany biletu - w razie jego niewykorzystania mile użyte w trakcie rezerwacji przepadają.
  • Nie obowiązują zniżki dla dzieci i promocja Companion award dla członków programu o statusie Senator lub HON Circle
  • Promocyjne stawki są przeznaczone uczestników programu zarejestrowanych na rynku polskim
  • Promocją objęte są konkretne rejsy wskazane przez przewoźnika w klasie ekonomicznej
  • Liczba miejsc dostępnych w promocji jest ograniczona
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama