×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Koniec bezpłatnego parkingu na lotnisku w Rzeszowie


Parking na lotnisku w Rzeszowie będzie płatny. Od 21 sierpnia br. Port Lotniczy Rzeszów – Jasionka wprowadza opłaty za korzystanie z parkingu.


Przez wiele lat parking na lotnisku był bezpłatny. Wynikało to z faktu, iż został on zbudowany z funduszy, które uniemożliwiały pobieranie za niego opłat. Utrzymanie parkingu kosztowało port ok. 1 mln zł rocznie. Teraz sytuacja uległa zmianie a lotnisko może w końcu zacząć na parkingu zarabiać.

Za przygotowanie, dostarczenie i uruchomienie urządzeń parkingowych odpowiedzialna jest firma APCOA Parking Polska. System zaś dostarczy firma Scheidt & Bachman. Parking zostanie wyposażony w kamery odczytujące numery rejestracyjne aut. 


Pobieranie opłat na parkingach w środę (21.08) rozpocznie się od godziny 4:00.

Pozostawienia auta na osiem dni w drugiej strefie kosztuje 69 zł, a na 15 dni 129 zł. Dodatkowe informacje dotyczące parkingu są dostępne również za pośrednictwem infolinii lotniskowej codziennie w godzinach od 8 do 20 pod nowym numerem telefonu 17 71 70 800.gość_4c7da - Profil
gość_4c7da
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie