×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Norwegian kasuje loty z Irlandii za ocean


15 września br. zakończą się loty na wszystkich trasach obsługiwanych przez Norwegian Air Shuttle z Dublina oraz Shannon do Stanów Zjednoczonych i Kanady.


Przewoźnik poinformował o swojej decyzji we wtorek (13.08) argumentując, że połączenia są niedochodowe. 

Przewoźnik zaczął obsługiwać trasy z Irlandii na wschodnie wybrzeże USA i do Kanady w 2017 r. W sumie Norwegian obsługuje obecnie pięć tras pomiędzy tymi krajami - z Dublina do Hamilton (Kanada) oraz Newburgh i Providence (Stany Zjednoczone), a z Shannon do Newburgh i Providence. Wszystkie loty, obsługiwane wąskokadłubowymi boeingami 737-800, zostaną wstrzymane w połowie września br.


Od marca staramy się minimalizować negatywny wpływ problemów operacyjnych na naszych klientów, wynajmując zastępcze samoloty do obsługi połączeń między Irlandią a Ameryką Północną. Ponieważ data powrotu do eksploatacji 737 MAX pozostaje niepewna, to rozwiązanie jest konieczne - powiedział Matthew Wood, starszy wiceprezes ds. nowych rynków i połączeń dalekodystansowych w Norwegian. 

Norwegian nadal będzie wykonywać regularne połączenia z Dublina do Oslo, Sztokholmu i Kopenhagi, natomiast opuszcza port lotniczy w Shannon.

Fot.: D. Tobórgość_4c7da - Profil
gość_4c7da
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie