×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Warszawa - Berlin: easyJet kasuje loty, LOT poleci częściej


Od 4 listopada br. easyJet przestanie latać na trasie z Warszawy do Berlina-Tegel - wynika z systemu rezerwacyjnego przewoźnika. Jednocześnie LOT zwiększy częstotliwość lotów do aż czterech rejsów dziennie.


Ostatni lot easyJeta na trasie z Warszawy do Berlina odbędzie się 3 listopada br. Nie wiadomo czy połączenie jako sezonowe wróci w sezonie letnim 2020 r., czy przewoźnik kasuje je definitywnie. Do stolicy Niemiec easyJet latał raz dziennie. 

Niskokosztowa linia w zimie będzie latać z Okęcia jedynie do Bazylei, trzy razy w tygodniu. Jak wcześniej informowaliśmy, easyJet zawiesił również loty z Warszawy do Londynu-Gatwick i Genewy, a także  z Gdańska do Berlina, choć te mają wrócić po zimowej przerwie. 

Rejsy do Berlina i pozostałych miast zostały rozpoczęte 31 października 2018 r.  W nadchodzącym sezonie zimowym z czterech uruchomionych wtedy połączeń zostanie utrzymane tylko jedno. 


W tym samym czasie Polskie Linie Lotnicze LOT zdecydowały się na zwiększenie częstotliwości lotów na likwidowanej przez easyJeta trasie. Od 28 października br. polski przewoźnik wykona cztery loty dziennie, tylko w soboty odbędą się trzy rejsy. Połączenia będą realizowane embraerami 170 i 175 oraz bombardierami Q400. Wcześniej LOT latał na trasie do Berlina trzy razy dziennie od poniedziałku do piątku i w niedziele oraz dwa razy dziennie w soboty. Dodatkowe loty są już widoczne w systemie rezerwacyjnym przewoźnika. 

Informacją o zmianach w rozkładzie podzielił się z nami Czytelnik poprzez platformę "Daj znać". 

fot. mat. prasowe gość_0fd3e - Profil
gość_0fd3e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie