×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air zawiesi niektóre połączenia z Lublany, Tuzli i Belgradu


Wizz Air zawiesi w sezonie zimowym 2019/2020 trasy z Lublany do Brukseli-Charleroi, z Tuzli do Wiednia oraz z Belgradu do Lyonu - donosi serwis "Ex Yu Aviation".


Ostatni lot między Charleroi i Lublaną zaplanowano na 26 października br. Sprzedaż w kolejnych miesiącach została wstrzymana, jednak prawdopodobnie połączenie wróci w sezonie letnim 2020 r. 

W sezonie zimowym 2019/2020 Wizz Air będzie obsługiwać tylko jedną trasę z Lublany do Londynu-Luton. Przewoźnik zdecydował się na zwiększenie oferowania na rejsach do stolicy Wielkiej Brytanii i zamiast 180-miejscowego A320 latać będzie 230-miejscowy A321. Węgierska linia uruchomiła loty z Charleroi do stolicy Słowenii w październiku 2012 r. Oprócz Wizz Aira z Lublany na główne lotnisko w Brukseli lata Adria Airways. 


W sezonie zimowym nie będzie obsługiwane również połączenie między Tuzlą a Wiedniem. Loty na tej trasie zostały uruchomione w ubiegłym roku. Według informacji "Ex Yu Aviation" rejsy zostaną przywrócone w przyszłym sezonie letnim, a powodem ich zawieszenia jest spadający poziom wypełnienia samolotów. Jednocześnie loty Wizz Aira z Tuzli do Billund będą wykonywane przez cały rok.

W zimie nie będą się również odbywać rejsy z Belgradu do Lyonu. Trasa była pierwotnie planowana jako całoroczna, ale sprzedaż została zawieszona po 26 października. Połączenie wystartowało w czerwcu br. i było wykonywane dwa razy w tygodniu. Wizz Air zdecydował, że dotychczas sezonowe loty z Belgradu do Larnaki będą wykonywane przez cały rok. 

fot. mat. prasowegość_24b36 - Profil
gość_24b36
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie