Singapore Airlines: Darmowe nielimitowane Wi-Fi w pierwszej klasie

Jakub Kolanko - Profil Jakub Kolanko
07 sierpnia 2019 08:40
Singapore Airlines postanowiła wprowadzić kolejne udogodnienia dla swoich pasażerów latających w wyższych klasach podróży - darmowe nielimitowane Wi-Fi w pierwszej klasie.
Reklama

Od czwartku (1.08) pasażerowie podróżujący Singapore Airlines w First Suite (na pokładzie airbusa A380) oraz w tradycyjnej pierwszej klasie (na pokładzie pozostałych maszyn), mają do dyspozycji internet Wi-Fi o nielimitowanej prędkości i ilości transferu danych w czasie całego czasu spędzonego w powietrzu.

Singapore Airlines już od wielu lat oferuje bezprzewodowy dostęp do internetu dla pasażerów premium, jednak dotychczas bezpłatne Wi-Fi dla pasażerów pierwszej klasy ograniczone było do 100 MB danych. Po wykorzystaniu tego limitu za dalsze korzystanie z Internetu wymagana była opłata – 4,99 dolarów za 30 MB, 12,99 USD za 150 MB lub 29,99 dolarów za 500 MB. Dodatkowo, korzystanie z połączenia w dwóch tańszych ofertach było ograniczone czasowo – odpowiednio do 30 minut i 3 godzin.


Podniesiony został także limit transferu danych dla pasażerów podróżujących w klasie biznes – z dotychczasowych 30 do 100 bezpłatnych MB w czasie całego lotu. Po osiągnięciu limitu obowiązuje analogiczny cennik, jak niegdyś w klasie pierwszej. W dalszym ciągu Singapore Airlines nie przewidują możliwości darmowego korzystania z pokładowego Wi-Fi dla pasażerów klasy ekonomicznej.

Po raz pierwszy połączenie z Internetem na pokładzie singapurskiej linii pojawiło się w 2005 r. Ze względów bezpieczeństwa pasażerowie nie mają możliwości surfowania po Internecie w czasie kołowania, startu i lądowania, co jest standardową praktyką także w innych liniach lotniczych. Więcej o technologii pozwalającej na korzystanie z Internetu w powietrzu pisaliśmy tutaj.

Fot.: Airbus
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama