WELCOME stworzył markę Welcome Executive

6 sierpnia 2019 11:39
WELCOME Airport Services dostrzega dynamikę segmentu general i business aviation. W odpowiedzi na oczekiwania naszych klientów stworzyliśmy dedykowaną markę Welcome Executive – wyjaśnia genezę nowego produktu wiceprezes zarządu ds. handlowych Paweł Litkiewicz.
Reklama
Znaczny wzrost operacji w sektorze lotnictwa ogólnego generuje zapotrzebowanie na usługi typu premium. Spersonalizowana oferta, oszczędność czasu, komfort i dyskrecja to dla coraz większej ilości klientów priorytet.


- Naszym celem jest budowa silnej marki w oparciu o kilkunastoletnie doświadczenie. Nowy wizerunek ma świadczyć o wadze, jaką przykładamy do jakości naszych usług i silnej pozycji na rynku GA – twierdzi Jan Żubrowski, odpowiedzialny za sprzedaż i marketing Welcome Executive.

Marka Executive przeznaczona jest do koordynacji operacji lotów prywatnych samolotów, rejsów korporacyjnych, specjalnych, z rządowymi włącznie, a także wszystkich tych, których obsługa wymaga elastycznego, niestandardowego i wyjątkowego podejścia.


Welcome Executive w swoim dorobku ma obsługę m. in. głów państw, delegacji rządowych, drużyn sportowych czy gwiazd estrady światowego formatu. Jest zaangażowana w obsługę przewozów niecodziennych towarów cargo, takich jak: arabskie konie pokazowe, elementy maszyn, pojazdów a nawet śmigłowców w całości.


Welcome Airport Services posiada zezwolenie na obsługę naziemną w większości portów w kraju, są obecni na sześciu największych lotniskach: w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Poznaniu, Katowicach i Szczecinie, gdzie posiadają nowoczesne zaplecze specjalistycznego sprzętu lotniskowego. Firma oferuje również pośrednictwo w organizacji obsługi we wszystkich pozostałych portach w Polsce.


- Liczni kontrahenci zadowoleni z jakości obsługi to najlepsi ambasadorzy naszej nowej marki, którą pragniemy oprzeć na ich satysfakcji i dopasowaniu do najwyższych oczekiwań. Dajemy klientowi poczucie wyjątkowości, daleko wykraczające poza standardowy zakres obsługi – zapewnia Piotr Wieczorek, prezes WELCOME Airport Services.

materiał sponsorowany

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy