×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Swiss poleci do Osaki i Waszyngtonu


Swiss zmodyfikuje i rozszerzy swoją siatkę połączeń long-haulowych, dzięki zbliżającej się dostawie dwóch 777-300ER. Przewoźnik poza tym uruchomi nowe trasy do Osaki i Waszyngtonu.


Od marca 2020 r. Swiss uruchomi codzienne loty z Zurychu do Waszyngtonu oraz pięć razy w tygodniu będzie latał z Zurychu do Osaki. Ponadto od lutego 2020 r. do obsługi trasy z Zurychu do Tokio zostaną przeznaczone boeingi 777-300ER , które od maja 2020 r. polecą też do Miami. 

Uruchomienie nowych tras będzie możliwe dzięki dostawom dwóch kolejnych boeingów 777-300ER, które zostały zamówione w maju 2018 r. 


Od 1 marca 2020 r. szwajcarski przewoźnik będzie latał pięć razy w tygodniu pomiędzy Zurychem a Osaką. Osaka jest trzecim co do wielkości miastem w Japonii, z ponad 2,5 mln mieszkańców i drugim japońskim miastem w siatce połączeń Swiss. Loty będą realizowane airbusami A340-300. 

Od 29 marca 2020 r. przewoźnik rozpocznie loty do Waszyngtonu. Stolica Stanów Zjednoczonych Ameryki jest nie tylko kluczową metropolią biznesową, ale również głównym celem podróży turystycznych. Loty będą realizowane airbusami A330-300. W ramach partnerstwa joint-venture z United Airlines, loty na trasie Zurych-Waszyngton będą oferowane 14 razy w tygodniu. 

Nowe trasy są już dostępne w systemie rezerwacyjnym przewoźnika. 

fot. mat. prasowegość_4441d - Profil
gość_4441d
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie