Wizz Air: Nowe połączenia z Warszawy i Gdańska do Edynburga

Bartłomiej Morga - Profil Bartłomiej Morga
05 sierpnia 2019 12:12
11 komentarzy
Wizz Air uruchomi w nadchodzącym sezonie zimowym dwa nowe połączenia z Warszawy i Gdańska do Edynburga.
Reklama

Loty z Lotniska Chopina zostaną zainaugurowane 18 grudnia br. i będą realizowane cztery razy w tygodniu - w poniedziałki, środy, piątki i niedziele.

Pierwszy samolot z gdańskiego portu lotniczego wystartuje dzień później - 19 grudnia. Wizz Air ze stolicy Pomorza będzie latał do Szkocji we wtorki, czwartki i soboty.

Ponadto, Węgrzy połączą również Edynburg z Budapesztem i Bukaresztem. Loty między tymi miastami wystartują 23 grudnia i będą realizowane odpowiednio trzy i dwa razy w tygodniu.


Edynburg to trzecie szkockie miasto, które pojawiło się w siatce połączeń węgierskiego przewoźnika. Linia z Polski lata obecnie do Glasgow i Aberdeen.

Loty do Edynburga są już widoczne w systemie, jednak w momencie pisania tego artykułu nie istniała możliwość sprawdzenia godzin wylotów i przylotów oraz zakupu biletów. Artykuł będzie aktualizowany.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
usuniety 2019-08-08 13:18   
usuniety - Profil usuniety
Tego samego dnia Wizz Air ogłosił połączenie Edynburg - Bukareszt. Dzisiaj takie same połączenie od listopada ogłosił Ryanair.

Informacja z Aeronews zobacz link
gość_c9cd1 2019-08-06 23:07   
gość_c9cd1 - Profil gość_c9cd1
gość_93d54: to co według ciebie byłoby takie korzystne nazywa się zmowa handlowa i jest zabronione przez prawo. Właśnie ze względu na interesy konsumentów, czy w tym wypadku pasażerów. Tak ładnie cały rynek lotniczy w Europie był podzielony do momentu podjęcia decyzji o tzw. otwartym niebie, gdyby ten tak korzystny, według ciebie, poukładany rozkład lotów funkcjonował do tej pory, to pewnie samoloty oglądałbys tylko z zewnątrz, a o żadnych LCC nikomu by się nie śniło.
aguirre 2019-08-06 23:04   
aguirre - Profil aguirre
Na razie z WAW tylko do końca marca? BTW - coś wypada z rozkładu od 18 grudnia,
że maja sloty i maszyny?
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama