Flying Blue: Sierpniowa promocja milowa

Marek Stus - Profil Marek Stus
1 sierpnia 2019 11:45
Linie Air France i KLM ogłosiły nowe kierunki dostępne w promocyjnych stawkach milowych dla członków programu lojalnościowego Flying Blue.
Reklama
W ramach cyklicznej akcji "Promo Awards" pojawia się możliwość zarezerwowania biletów w stawkach o 20-50% niższych od standardowych obowiązujących na danej trasie w programie Flying Blue. Aktualna odsłona promocji dotyczy podróży od 1 października do 30 listopada 2019 r., a rezerwacji w jej ramach można dokonywać do 31 sierpnia br.

W tej edycji promocją objęte są, poza wybranymi przelotami europejskimi, rejsy z Europy do Ekwadoru, USA, Kanady i na Karaiby, a także do kilku miast na Bliskim Wschodzie i Indiach. Pełny wykaz kierunków i stawek milowych w aktualnej edycji "Promo Awards" znajduje się tutaj.


Dla osób planujących podróż do Ameryki Południowej interesujące będą rzadko pojawiające się w promocji przeloty do Quito. Obniżone stawki dotyczą wszystkich klas serwisowych, ale niestety tym razem w systemie nie można znaleźć opcji połączonych z wylotem z Warszawy lub innych miast polskich. Bilet do Ekwadoru z Amsterdamu w klasie ekonomicznej kosztuje 19250 mil i 84,59 euro w jedną stronę. W klasie biznes można polecieć na tej trasie już za 39500 mil i 184,59 euro. Podróż można rozpocząć także w wielu miastach europejskich obsługiwanych przez Air France lub KLM.


Godne uwagi są także niższe o 25% stawki milowe na przeloty w klasie ekonomicznej do Bostonu i Houston. Bilet w jedną stronę z Warszawy do tych miast to koszt 19250 mil oraz ok. 100 euro opłat i podatków. Z kolei w klasie biznes można polecieć w październiku i listopadzie do Chicago, Calagry, Edmonton i Vancouver. W tym wypadku liczba wymaganych mil jest również niższa o 25% od standardowych stawek w programie.

Bilety rezerwowane za mile w promocyjnych stawkach podlegają następującym zasadom:
  • Rezerwacji można dokonywać wyłącznie na stronie Air France lub KLM, nie jest dostępna w innych kanałach rezerwacyjnych
  • Liczba miejsc na danej trasie jest ograniczona
  • Daty podróży nie mogą być zmieniane i bilety są niezwracalne
  • Przerwa w podróży (stopover) nie jest dopuszczalna
  • Można rezerwować bilety w jedną lub w obie strony
  • Promocyjne stawki dotyczą podróży w klasach ekonomicznej, ekonomicznej premium lub biznes, w zależności od wybranej trasy i dostępności miejsc

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy