Lotnisko Chopina: Za usługi premium zapłacimy w samoobsługowym kiosku

Mirosław Pachowicz - Profil Mirosław Pachowicz
01 sierpnia 2019 11:30
7 komentarzy
Lotnisko Chopina udostępniło wszystkim pasażerom, którzy cenią sobie czas i wygodę, samoobsługowy kiosk, w którym można wykupić następujące usługi: wejście Fast Track, wstęp do jednego z 3 salonów Executive Lounge lub obydwie te usługi w formie jednego wejścia Business Pass Premium.
Reklama

Kiosk zlokalizowany jest na poziomie odlotów, w strefie E, koło przejścia biznes (Fast Track). Kupujący może dokonać płatności za pomocą karty płatniczej, debetowej lub kredytowej, za pomocą szybkich płatności zbliżeniowych do kwoty 50 zł bez konieczności potwierdzania (autoryzowania) ich kodem PIN. Transakcje płatnicze powyżej 50 zł należy potwierdzić kodem PIN.


Usługa Fast Track uprawnia do skorzystania z punktu kontroli bezpieczeństwa przeznaczonego dla, m.in.: pasażerów klasy biznes i posiadaczy niektórych kart lojalnościowych linii lotniczych. Koszt tej usługi wynosi 30 PLN.

Dla pasażerów Lotniska Chopina są dostępne trzy salony Executive Lounge: Fantazja i Preludium (w strefie Schengen) i Bolero (w strefie non Schengen). Koszt wstępu do wybranego salonu to 130 PLN.

Business Pass to usługa, która łączy Fast Track i Executive lounge na jednym bilecie – koszt to 160 PLN.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
pasażer 2019-08-03 20:48   
pasażer - Profil pasażer
Gość_2b1a4: No oczywiście, przecież to napisałem, chodzi o logikę komunikatu.
gość_2b1a4 2019-08-03 01:40   
gość_2b1a4 - Profil gość_2b1a4
pasażer: tylko, ze za opłata dostęp do wymienionych trzech saloników może uzyskać każdy pasażer, zaś w przypadku saloników Lotu, chocbys nie wiem ile chciał zapłacić to bez statusu Ftv lub Gold nie wejdziesz, one są zatem dostępne tylko dla wybranych pasażerów, a nie dla wszystkich.
pasażer 2019-08-02 21:19   
pasażer - Profil pasażer
@japko69 : tak wiem, ale to nadal pasażerowie Lotniska Chopina, czy może nie? Są dostępne dla pasażerów lotniska tylko zasady wstępu są inne, no i to było na tyle.
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama