Zapowiedź lata 2020 w Łodzi. Będzie egzotycznie

Mirosław Pachowicz - Profil Mirosław Pachowicz
31 lipca 2019 16:15
1 komentarz
Już dzisiaj w sprzedaży pojawiły się oferty na wakacje 2020 z wylotem z Łodzi. Za rok będzie można bezpośrednio polecieć do Bułgarii, Turcji i na Kretę. Z kolei z przesiadką w Monachium dostać się będzie można do kilku egzotycznych miejsc jak Meksyk, Dominikana czy Kuba.
Reklama

W bieżącym sezonie z łódzkiego lotniska można polecieć czarterem do Antalyi w Turcji, Burgas w Bułgarii i na grecką wyspę Zakintos. Od czerwca z tego typu lotów skorzystało już 13 tys. osób. Do tego Ryanair oferuje cotygodniowe połączenie do Aten. Port chwali się, że w kończącym się miesiącu wypełnienie pokładów wyniosło na tej trasie 97 proc.

- Założyliśmy, że czarterami poleci w tym sezonie 30 tys. pasażerów. Do dziś obsłużyliśmy niespełna połowę tej liczby, przy czym tego typu rejsy są w ofercie z naszego portu do października. Można zatem przypuszczać, że nasze prognozy to realny plan. Mieszkańcy naszego regionu, a także sąsiednich województw, bardzo chętnie korzystają z łódzkiego lotniska. Samoloty latają pełne. To pozwala touroperatorom planować kolejny sezon. Dziś możemy ogłosić część tych planów, która już teraz jest w sprzedaży first-minute - powiedziała Anna Midera, prezeska portu lotniczego w Łodzi.


Neckermann już dzisiaj zaczęło sprzedaż oferty z Łodzi do Heraklionu na Krecie, dokąd od 3 czerwca będzie latał samolot Corendon Airlines. Prócz tego, biuro podróży umożliwi także wakacji w Burgas i na Riwierze Tureckiej. Do Bułgarii i Turcji będzie można udać się także z TUI. Wszystkie wycieczki dostępne są w ofercie first-minute. Jak zapewniają biura, decydując się na taki zakup nie trzeba zamrażać pieniędzy na rok. Przy rezerwacji wpłaca się 5 proc. wartości, a resztę - 40 dni przed wyjazdem. Cena jest gwarantowana, a dodatkowo przewidziane są niespodzianki: np. dodatkowe zniżki czy bezpłatny parking.


Prócz tego, Neckermann zaoferuje wyloty z Łodzi także do bardziej egzotycznych miejsc. Przeloty będą się odbywały z przesiadką w Monachium, dokąd pasażerowie dolecą na pokładzie Lufthasny, a dalej - Condorem. I tak można zarezerwować pobyty w Meksyku (Riwiera Maya, Wyspa Cozumel, Jukatan), na Kubie i w Dominikanie (Punta Cana, Santo Domingo).

fot. mat. prasowe

Ostatnie komentarze

gość_67fe7 2019-07-31 19:51   
gość_67fe7 - Profil gość_67fe7
Via Monachium można od dawna, korzystając z oferty niemieckich biur podróży i nie tylko, polecieć na wakacje w każdy zakątek. Dla mnie to żadna nowość...
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama