×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Zapowiedź lata 2020 w Łodzi. Będzie egzotycznie


Już dzisiaj w sprzedaży pojawiły się oferty na wakacje 2020 z wylotem z Łodzi. Za rok będzie można bezpośrednio polecieć do Bułgarii, Turcji i na Kretę. Z kolei z przesiadką w Monachium dostać się będzie można do kilku egzotycznych miejsc jak Meksyk, Dominikana czy Kuba.


W bieżącym sezonie z łódzkiego lotniska można polecieć czarterem do Antalyi w Turcji, Burgas w Bułgarii i na grecką wyspę Zakintos. Od czerwca z tego typu lotów skorzystało już 13 tys. osób. Do tego Ryanair oferuje cotygodniowe połączenie do Aten. Port chwali się, że w kończącym się miesiącu wypełnienie pokładów wyniosło na tej trasie 97 proc.

- Założyliśmy, że czarterami poleci w tym sezonie 30 tys. pasażerów. Do dziś obsłużyliśmy niespełna połowę tej liczby, przy czym tego typu rejsy są w ofercie z naszego portu do października. Można zatem przypuszczać, że nasze prognozy to realny plan. Mieszkańcy naszego regionu, a także sąsiednich województw, bardzo chętnie korzystają z łódzkiego lotniska. Samoloty latają pełne. To pozwala touroperatorom planować kolejny sezon. Dziś możemy ogłosić część tych planów, która już teraz jest w sprzedaży first-minute - powiedziała Anna Midera, prezeska portu lotniczego w Łodzi. 


Neckermann już dzisiaj zaczęło sprzedaż oferty z Łodzi do Heraklionu na Krecie, dokąd od 3 czerwca będzie latał samolot Corendon Airlines. Prócz tego, biuro podróży umożliwi także wakacji w Burgas i na Riwierze Tureckiej. Do Bułgarii i Turcji będzie można udać się także z TUI. Wszystkie wycieczki dostępne są w ofercie first-minute. Jak zapewniają biura, decydując się na taki zakup nie trzeba zamrażać pieniędzy na rok. Przy rezerwacji wpłaca się 5 proc. wartości, a resztę - 40 dni przed wyjazdem. Cena jest gwarantowana, a dodatkowo przewidziane są niespodzianki: np. dodatkowe zniżki czy bezpłatny parking. 


Prócz tego, Neckermann zaoferuje wyloty z Łodzi także do bardziej egzotycznych miejsc. Przeloty będą się odbywały z przesiadką w Monachium, dokąd pasażerowie dolecą na pokładzie Lufthasny, a dalej - Condorem. I tak można zarezerwować pobyty w Meksyku (Riwiera Maya, Wyspa Cozumel, Jukatan), na Kubie i w Dominikanie (Punta Cana, Santo Domingo). 

fot. mat. prasowe
 gość_27b4c - Profil
gość_27b4c
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie