Transfery ze Szczecina na lotnisko w Poznaniu

Mirosław Pachowicz - Profil Mirosław Pachowicz
24 lipca 2019 08:46
4 komentarze
Poznańskie lotnisko podpisało umowę o współpracy z przewoźnikiem Follow me! na obsługę transferów ze Szczecina. Dzięki temu szczecinianie zyskają nowe, wygodne połączenie z międzynarodowym lotniskiem, z którego można dolecieć lotami rejsowymi i czarterowymi na ponad 60 kierunkach.
Reklama

Lotnisko Poznań-Ławica współpracuje m.in. z takimi liniami jak Ryanair, Wizz Air, SAS czy PLL LOT. Rocznie obsługuje blisko 2,5 mln pasażerów. Również Szczecinianie bardzo chętnie korzystają z jego oferty, zwłaszcza w okresie wakacyjnym. Wtedy bowiem realizowanych jest wiele lotów czarterowych do najpopularniejszych kurortów turystycznych. Do tej nie było jednak przewoźnika, który oferował bezpośrednie transfery ze Szczecina na Ławicę.

Kursy busów szczecińskiej firmy Follow me! obsługiwane są nawet do 5 razy dziennie. Godziny odjazdów są dostosowane do najpopularniejszych wylotów i przylotów, w tym przede wszystkim do lotów czarterowych. Do 48 godzin przed startem samolotu można zmienić godzinę przejazdu, co jest dużym udogodnieniem dla klientów biur podróży, którzy nie znają jeszcze dokładnej godziny wylotu na wakacje.


Przejazdy na lotnisko można rezerwować na stronie www.followme.pl lub mailowo: biuro@followme.pl.

fot. mat. prasowe
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_c9896 2019-07-26 10:00   
gość_c9896 - Profil gość_c9896
gość_ec29c niskie ceny w Berlinie moze nie az tak bardzo, ale oferta z Tegel i Schönefeld. Siatka polaczen jest wielka.
A pomysl z takimi transferami wewnatrz PL jest dobry.
gość_ec29c 2019-07-26 08:49   
gość_ec29c - Profil gość_ec29c
Oczywiście nie należy od razu się poddawać, ale przy obecnych cenach w Berlinie to lotniska z tego miasta (167 km i 188 km od Szczecina) wezmą ze 2/3 ruchu z i do Szczecina. Od czasu bankructwa Air Berlin sloty wzięły low costy (Ryan i Easy) i ceny tam naprawdę spadły. Niskie ceny w Berlinie to jedna z przyczyn problemów lotniska w Poznaniu.

P.S. Lufcia tyle zainwestowała w bankructwo Air Berlin, bo myślała, że po tym podniesie ceny. A tu taka niespodzianka ;-))
gość_00d7f 2019-07-25 13:18   
gość_00d7f - Profil gość_00d7f
Do Goleniowa 50 km ale siatka destynacji bardziej niż uboga, do Poznania 200 km ale za to rozbudowana siatka destynacji na cały świat. Myślę, że opcja do Poznania jest dużo lepsza. A zatem oferta przewoźnika Follow jest dla szczecinian atrakcyjniejsza od Goleniowa.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama