×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Transfery ze Szczecina na lotnisko w Poznaniu


Poznańskie lotnisko podpisało umowę o współpracy z przewoźnikiem Follow me! na obsługę transferów ze Szczecina. Dzięki temu szczecinianie zyskają nowe, wygodne połączenie z międzynarodowym lotniskiem, z którego można dolecieć lotami rejsowymi i czarterowymi na ponad 60 kierunkach.


Lotnisko Poznań-Ławica współpracuje m.in. z takimi liniami jak Ryanair, Wizz Air, SAS czy PLL LOT. Rocznie obsługuje blisko 2,5 mln pasażerów. Również Szczecinianie bardzo chętnie korzystają z jego oferty, zwłaszcza w okresie wakacyjnym. Wtedy bowiem realizowanych jest wiele lotów czarterowych do najpopularniejszych kurortów turystycznych. Do tej nie było jednak przewoźnika, który oferował bezpośrednie transfery ze Szczecina na Ławicę. 

Kursy busów szczecińskiej firmy Follow me! obsługiwane są nawet do 5 razy dziennie. Godziny odjazdów są dostosowane do najpopularniejszych wylotów i przylotów, w tym przede wszystkim do lotów czarterowych. Do 48 godzin przed startem samolotu można zmienić godzinę przejazdu, co jest dużym udogodnieniem dla klientów biur podróży, którzy nie znają jeszcze dokładnej godziny wylotu na wakacje. 


Przejazdy na lotnisko można rezerwować na stronie www.followme.pl lub mailowo: biuro@followme.pl.

fot. mat. prasowe
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_f3472 - Profil
gość_f3472
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie