Wizz Air poleci z Kiszyniowa do Pragi, Turynu i Larnaki

Jakub Kolanko - Profil Jakub Kolanko
19 lipca 2019 08:38
2 komentarze
Węgierski przewoźnik poinformował w czwartek (18.07), że umieści w swojej mołdawskiej bazie dodatkowy samolot i uruchomi nowe połączenia.
Reklama

W związku z tym możliwe będzie otworzenie czterech nowych połączeń, które wystartują w grudniu br. Pasażerowie będą mogli udać się do Turynu, Larnaki, Pragi oraz Doncaster/Sheffield. Wszystkie te kierunki będą obsługiwane dwa razy w tygodniu.

Obecnie z mołdawskiej stolicy Wizz Air obsługuje już 12 kierunków, natomiast 28 października br. rozpoczną się także loty do Wiednia.

Fot.: Wizz Air
Reklama

Ostatnie komentarze

gość_ec29c 2019-07-19 09:16   
gość_ec29c - Profil gość_ec29c
Myślę, że te WSZYSTKIE otwarte kierunki mają charakter pracowniczo-emigracyjny. W tym Praga i Larnaka: żebyście czasem nie myśleli, że bogaci Mołdawianie będą masowo latać turystycznie do Larnaki, czy na sitibrejk do Pragi. To głównie dla marudnych forumowiczów z Gdańska: macie niewłaściwe dochody do masowych lotów na południe: musicie albo bardzo zbiednieć, żebyście musieli latać do hoteli do pracy, albo bardzo się wzbogacić, żeby masowo latać turystycznie.

Na Cyprze i w Grecji widziałem całe masy pracujących Rumunów i Ukraińców, po lotach widać, że dołączają Mołdawianie.
gość_a65ae 2019-07-19 08:53   
gość_a65ae - Profil gość_a65ae
Brakuje lotów do Polski, podobnie jak z pobliskich Jassów.W sezonie bilety PLL LOT do Kiszyniowa z Warszawy dość drogie.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama