×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


PPL zerwał umowę z firmą rozbierającą terminal w Radomiu. Wybrano nowego wykonawcę


PPL, zarządzający Portem Lotniczym w Radomiu, wybrało nowego wykonawcę, który dokończy rozbiórkę terminalu lotniskowego. Umowa z poprzednim wykonawcą została rozwiązana ze względu na przekroczenie ustalonych terminów.


Firma Tom-Bud, która podpisała dziś (16.07) umowę z PPL, zobowiązała się do rozebrania terminalu w ciągu 4 tygodni. Poprzedni wykonawca znacząco przekroczył wstępnie założony termin zakończenia rozbiórki (do 30 maja), dlatego też PPL zdecydowało się rozwiązać umowę. Ponieważ rozbiórka terminalu nie znajduje się na tzw. ścieżce krytycznej projektu, opóźnienie nie wpłynie na termin oddania lotniska, który jest zaplanowany na koniec przyszłego roku. Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze” nie zamierza tolerować niedotrzymywania przez kontrahentów terminów umownych - przekonują przedstawiciele przedsiębiorstwa. Aktualnie trwa inwentaryzacja placu prac rozbiórkowych, nowy wykonawca będzie mógł zająć plac już na początku przyszłego tygodnia.gość_27b4c - Profil
gość_27b4c
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie