×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wygraj wakacje w konkursie Aelia Duty Free


Aelia Duty Free ogłosiła konkurs dla swoich klientów. Mechanizm jest niezwykle prosty, a nagrody bardzo atrakcyjne. Zwycięzca pojedzie na wymarzone wakacje warte nawet 10 tys. euro.


Konkurs dla klientów Aelia Duty Free potrwa od 2 lipca do 27 sierpnia 2019 r. Organizatorem jest Lagardère Retail Duty Free Global. Uczestnicy mają szansę pojechać na swoje wymarzone wakacje lub na jeden z pięciu wyjazdów weekendowych.   


Każdy pasażer chcący wziąć udział w konkursie powinien dokonać zakupów w sklepie Aelia Duty Free w terminie od 2 lipca do 27 sierpnia 2019 r. i zachować paragon oraz bilet lotniczy lub kartę pokładową. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zakup dowolnego produktu, z wyjątkiem alkoholi, tytoniu oraz papierosów. 

Kolejnym krokiem jest zarejestrowanie się na stronie www.dreamholidaywinner.com/po/ (potwierdzenie rejestracji zostanie przesłane drogą mailową), wgranie zdjęcia obrazującego wakacje marzeń i spersonalizowanie go w dedykowanym kreatorze – na stronie dostępny jest tutorial, który pokazuje, jak korzystać z dostępnych narzędzi. 

Zwycięzca będzie wybierany na podstawie głosowania w sieci. Autor zdjęcia, które otrzyma największą liczbę głosów, zdobędzie główną nagrodę i pojedzie na wybrane wakacje warte 10 tys. euro. Kolejne pięć osób, których zdjęcia zyskają największą popularność, otrzyma kartę podarunkową o wartości 500 euro, którą będą mogli przeznaczyć na lot do dowolnego kraju i nocleg.   


Każdy uczestnik może zachęcić znajomych do głosowania, udostępniając kolaż na swoim profilu Facebook lub wysyłając go do znajomych drogą mailową. 

Jest to już druga odsłona konkursu organizowanego przez Aelia Duty Free. W zeszłorocznej edycji uczestnicy również rywalizowali o podróż wartą 10 tys. euro – zadanie polegało na przygotowaniu jak najciekawszej pocztówki z wakacji. Jedna z nagród trafiła do pasażera podróżującego z Krakowa. 

Kompletny regulamin i szczegółowe informacje są dostępne pod adresem www.dreamholidaywinner.com/po/.

materiał sponsorowany
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.Redakcjagość_aaaac - Profil
gość_aaaac
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie