×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Strajk cateringowy w Lufthansie. Bez jedzenia na pokładzie


Od końca czerwca br. Lufthansa miała problemy z zaopatrzeniem cateringowym swoich samolotów. Braki posiłków i napojów dotyczyły pasażerów podróżujących we wszystkich klasach.


Początkowo problem dotyczył tylko lotów startujących we Frankfurcie, później rozszerzył się na resztę siatki. Grupa Lufthansy analizuje możliwość sprzedaży firmy cateringowej LSG Sky Chefs, która dostarcza catering na blisko ponad 200 lotniskach na całym świecie. Pracownicy firmy są niezadowoleni z tego pomysłu, gdyż prawdopodobnie po sprzedaży dostaliby niższe pensje i utracili dostęp do licznych korzyści oferowanych przez Lufthansę m.in. zniżki na bilety lotnicze. 


Niemiecki przewoźnik nie poinformował pasażerów o utrudnieniach związanych z brakami posiłków i napojów, przez co ci nie mogli się w żaden sposób na problem przygotować. Warto dodać, że braki dotyczyły nie tylko klasy ekonomicznej, ale także klas premium.

fot. mat. prasowegość_84e4a - Profil
gość_84e4a
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie