×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ostatni lot z Gruzji do Rosji


Wczoraj (8.07) miał miejsce ostatni lot z Gruzji do Rosji, a był to rejs linii Aerofłot z Tbilisi do Moskwy-Szeremietiewo. Rejsy między krajami zostały zawieszone decyzją Władimira Putina, prezydenta Rosji.


Gruzińskie linie Georgian Airways i MyWay Airlines zakończyły loty między krajami 7 lipca br. Łącznie Gruzję z Rosją łączyło ośmiu przewoźników w tym - Aerofłot, S7, Ural Airlines, Pobeda, Red Wings i Nordavia.


20 czerwca br. opozycja rozpoczęła antyrosyjskie demonstracje w Tbilisi, spowodowane udziałem członka Dumy Państwowej Siergieja Gawriłowa w sesji Zgromadzenia Ogólnego Międzyparlamentarnego Zgromadzenia Prawosławnego. W celu zapewnienia bezpieczeństwa obywateli rosyjskich prezydent Rosji Władimir Putin podpisał ustawę zakazującą komunikacji pasażerskiej z Gruzją od 8 lipca br. 22 czerwca br. rosyjskie Ministerstwo Transportu wydało decyzję  o zawieszeniu lotów gruzińskich linii lotniczych na terytorium Rosji.

fot. mat. prasowe
gość_a44c4 - Profil
gość_a44c4
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie