Flying Blue: Nowe kierunki w lipcowej promocji milowej

1 lipca 2019 12:10
Linie Air France i KLM ogłosiły nowe kierunki dostępne w promocyjnych stawkach milowych dla członków programu lojalnościowego Flying Blue.
Reklama
W ramach cyklicznej akcji "Promo Awards" pojawia się możliwość zarezerwowania biletów w stawkach o 20-50% niższych od standardowych obowiązujących na danej trasie w programie Flying Blue. Aktualna odsłona promocji dotyczy podróży od 1 września do 31 października 2019 r., a rezerwacji w jej ramach można dokonywać do 31 lipca br.


Tym razem promocją objęte są, poza wybranymi przelotami europejskimi, rejsy z Europy do Argentyny, Kolumbii, Stanów Zjednoczonych, Kanady, na Karaiby oraz do wybranych miast w Afryce, Azji i na Bliskim Wschodzie. Pełny wykaz kierunków i stawek milowych w aktualnej edycji "Promo Awards" znajduje się tutaj.


Spośród dostępnych tras najciekawsze w tej edycji są połączenia z Europy na Martynikę w klasie ekonomicznej. Przykładowo przelot Air France z Warszawy kosztuje w każdą stronę zaledwie 13,5 tys. mil oraz 75,93 EUR opłat i podatków. Warto zwrócić uwagę, że podróż taka wymaga zmiany lotniska w Paryżu.


Atrakcyjnie kształtują się również stawki za podróże KLM w klasie ekonomicznej do Minneapolis i Salt Lake City. Z Warszawy taki bilet w jedną stronę kosztuje 13,5 tys. mil oraz 108,30 EUR opłat i podatków.

Warto ponadto sprawdzić obniżone o 25% stawki milowe do wybranych miast azjatyckich w klasie biznes.

Bilety rezerwowane za mile w promocyjnych stawkach podlegają następującym zasadom:
  • Rezerwacji można dokonywać wyłącznie na stronie Air France lub KLM, nie jest dostępna w innych kanałach rezerwacyjnych
  • Liczba miejsc na danej trasie jest ograniczona
  • Daty podróży nie mogą być zmieniane i bilety są niezwracalne
  • Przerwa w podróży (stopover) nie jest dopuszczalna
  • Można rezerwować bilety w jedną lub w obie strony
  • Promocyjne stawki dotyczą podróży w klasach ekonomicznej, ekonomicznej premium lub biznes, w zależności od wybranej trasy i dostępności miejsc

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy