×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Nowy inwestor w Baltonie?


Operator sklepów lotniskowych Baltona jest bliska pozyskania nowego inwestora. W czerwcu właściciel firmy podpisał list intencyjny w tej sprawie.


Jak informują wiadomoscihandlowe.pl firma Ashdod Holding posiadająca ponad 80 proc. akcji sieci sklepów Baltona podpisała list intencyjny z potencjalnym inwestorem. Wyraził on wstępne zainteresowanie możliwością dofinansowania spółki w postaci emisji obligacji, jak i nabycia istniejących akcji. 

Hoding Ashdod należy do Flemingo International. W komunikacie władz Baltony czytamy: „spółka w dniu dzisiejszym podjęła decyzję o skupieniu swoich działań w ramach przeglądu opcji strategicznych na procesie potencjalnej emisji krótkoterminowych instrumentów dłużnych. Niezależnie od powyższych działań emitent pozostaje również w toku analizy opcji związanej z przeglądem potencjału oraz kierunków optymalnego wykorzystania aktywów operacyjnych". 


O rozpoczęciu przeglądu opcji strategicznych przez akcjonariusza Baltona informowała pod koniec maja br. Wtedy w przedsiębiorstwie ruszyły wewnętrzne analizy mające na celu pozyskanie nowych inwestorów. Informacja o podpisaniu listu intencyjnego dotarła do Baltony w dniu 12 czerwca br. w związku z czym firma zawiesiła prace i działania związane z możliwością realizacji pozostałych opcji, ale nie oznacza, że nie będzie do nich powrotu w przyszłości. Na razie władze spółki nie podają więcej informacji na ten temat.gość_0fd3e - Profil
gość_0fd3e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie