×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Laudamotion rezygnuje z połączeń między Krakowem a Wiedniem


Z systemów rezerwacyjnych wynika, że austriacka linia niskokosztowa rezygnuje z lotów między Krakowem a Wiedniem. Ostatni rejs przewidziany jest na 26 października br.


Połączenie wystartowało 28 października 2018 r. Obsługiwane jest cztery razy w tygodniu (w poniedziałki, środy, soboty i niedziele), airbusami A320. Bilety na nie kupować można przez stronę własną przewoźnika, ale także za pośrednictwem systemu rezerwacyjnego Ryanaira. Laudamotion należy bowiem do grupy stworzonej przez irlandzkiego low-costa. 

O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy Olgę Pawlonkę, dyrektorkę ds. sprzedaży i marketingu Ryanaira w Europie Środkowo-Wschodniej. Ta odesłała nas do przedstawiciela Laudamotion, jednak do chwili publikacji niniejszego artykułu nie doczekaliśmy się odpowiedzi. 

Pomiędzy Krakowem i Wiedniem bezpośrednie rejsy oferuje także Austrian Airlines. Loty wykonywane są do dwóch razy dziennie i objęte porozumieniem code-share z PLL LOT.

fot. mat. prasowegość_16b9e - Profil
gość_16b9e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie