×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wystartował pierwszy czarter z Zielonej Góry do Antalyi


W poniedziałek (24.06) z portu lotniczego Babimost wystartował pierwszy czarterowy rejs do tureckiego kurortu Antalya. Na pokładzie airbusa A320 na wakacje odleciało ok. 180 osób.


Pasażerowie mogą podróżować do Antalyi w sezonie wakacyjnym, od 24 czerwca do 16 września, raz w tygodniu, w każdy poniedziałek. Loty obsługiwać będzie przewoźnik Onur Air, a touroperatorem wycieczek jest Coral Travel. 


Niezwykle cieszymy się, że możemy zaoferować pasażerom z rejonu lubuskiego, z Zielonej Góry i okolic nowe, wakacyjne połączenie – powiedział Piotr Rudzki, rzecznik PPL, który zarządza portem w Babimoście. Nowe połączenie i zainteresowanie nim świadczy o rosnącym potencjale regionu. Mamy nadzieję, że siatka połączeń z Zielonej Góry będzie się dalej rozwijała - czytamy w informacji prasowej wydanej przez Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze” z okazji pierwszego lotu z województwa lubuskiego do Antalyi.


W zeszłym roku Turcję odwiedziło ponad dwa razy więcej polskich turystów niż w 2017. Dynamiczny trend wzrostowy utrzymuje się, a najpopularniejszym regionem jest Riwiera Turecka.

Fot.: Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze”gość_0fd3e - Profil
gość_0fd3e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie