×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


PAS 2019: Prezes airBaltic spodziewa się lotów transatlantyckich z Rygi


Martin Gauss, dyrektor generalny airBaltic postrzega zaprezentowanego w poniedziałek airbusa A321XLR jako idealną propozycję dla obsługi rejsów transatlantyckich z Rygi - informuje portal ATW Online.


Gauss powiedział, że uruchomienie A321XLR było "bardzo interesującym wydarzeniem", ponieważ może być krokiem naprzód w kwestii uruchomienia lotów długodystansowych z krajów bałtyckich.

Z naszej perspektywy, stawia on [A321XLR] nasz główny hub w Rydze w zupełnie innym miejscu, ponieważ może bezpośrednio dolecieć z Rygi lub innych stolic nadbałtyckich do miast w USA - mówił Gauss w wywiadzie.Pomimo tych możliwości, Gauss podkreślił, że jego głównym celem nadal pozostaje rozwój sieci połączeń krótkodystansowych z krajów bałtyckich oraz przejście linii lotniczych na flotę w całości składającą się z airbusów A220.

Gauss dodał również, że pracownicy airBaltic sami określali biznesplan dla lotów dalekodystansowych i nie uznali tego przedsięwzięcia za opłacalne. Zamiast tego, prezes przewoźnika spodziewa się, że w najbliższym czasie inna linia lotnicza skorzysta z tej okazji, a airBaltic zostanie jej partnerem w zakresie lotów dowozowych na krótkich trasach.gość_d2116 - Profil
gość_d2116
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie