Zmiany w programie Kraków Airport Loyalty

24 czerwca 2019 10:19
2 komentarze
Od 27 czerwca br. istotne zmiany czekają uczestników programu lojalnościowego Kraków Airport Loyalty (KAL). Tego dnia wchodzi w życie jego nowy regulamin .
Reklama
Kilka lat temu krakowskie lotnisko jako pierwsze w Polsce udostępniło swoim klientom program lojalnościowy, który pozwala nie tylko uzyskać zniżki na różne usługi związane z podróżą z i do Krakowa, ale także nagradza osoby często korzystające z oferty lotów startujących ze stolicy Małopolski. Dotychczasowe zasady KAL przedstawiliśmy szczegółowo w naszym poradniku.

Jak informuje Kraków Airport obecna aktualizacja zasad programu "wynika ze zmiany dostawców oprogramowania i systemu KAL. Wprowadzone zmiany są również następstwem dwukrotnego zwiększenia liczby połączeń od momentu uruchomienia Programu - tym samym zwiększenia możliwości zdobycia punktów, brakiem udziału partnerskich biur podróży, a także nadużyciami celem zdobycia korzyści". Operator programu obiecuje również szybsze niż dotychczas automatyczne naliczanie punktów.


Najistotniejsze zmiany dotyczą następujących kwestii:
  • zmniejszenie ze 100 na 50 ulegnie liczba punktów przyznawanych uczestnikom KAL za każdy wylot z Krakowa
  • dotychczas ważne bezterminowo punkty będą przepadały w przypadku ich niewykorzystania w ciągu 24 miesięcy
  • wprowadzenie limitu wstecznego naliczania punktów w razie ich niezarejestrowania w dniu odlotu na lotnisku - każdy uczestnik programu będzie mógł przesłać do naliczenia jedynie sześć kart pokładowych rocznie
  • wydłużenie do 30 dni terminu do zgłaszania reklamacji związanych z naliczaniem zaległych punktów po wylocie
  • wprowadzenie dodatkowej, bardziej szczegółowej weryfikacji danych dotyczących wylotów zgłaszanych przez uczestników programu
Z wejściem w życie nowego regulaminu pojawić się ma także odświeżony katalog nagród dla najbardziej aktywnych uczestników KAL. Na razie nie wiadomo, czy zmianie ulegną w nim stawki punkowe za poszczególne nagrody. Obecnie najciekawszą opcją w programie jest możliwość zamówienie iPada za 4000 punktów.

Ostatnie komentarze

gość_93c46 2019-06-25 00:12   
gość_93c46 - Profil gość_93c46
gość_69b14: na czym niby ten bandytyzm polega? Na tym, ze ten program zacznie dotyczyć tych co naprawdę często latają? Płacisz coś za udział w nim, ze zachowujesz się jakby cie ktoś okradł?
gość_69b14 2019-06-24 22:44   
gość_69b14 - Profil gość_69b14
Bandytyzm! Bardzo niekorzystne zmiany, w nosie taki interes.
Swoją drogą prawo tu zadziała wstecz (do naliczonych już punktów)? Dziki kraj.
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy