Emirates przywraca program zniżkowy dla posiadaczy kart pokładowych

Mateusz Gałabuda - Profil Mateusz Gałabuda
10 czerwca 2019 10:08
Linie Emirates ogłosiły w ubiegłym tygodniu, że reaktywują sezonowy program rabatowy, który zamienia kartę pokładową w ekskluzywną kartę członkowską, oferując podróżnym możliwość skorzystania ze zniżek w różnych placówkach handlowych w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.
Reklama

Mieszkańcy Zjednoczonych Emiratów Arabskich i goście mogą ponownie zacząć oszczędzać, kupując w lokalnym sklepie lub jedząc w restauracji, prezentując przy płatności po prostu kartę pokładową linii Emirates. Program rabatowy cieszył się poprzednio dużym zainteresowaniem i podobnie będzie zapewne również tego lata. Klienci przewoźnika mogą uzyskać do 50 proc. zniżki na rachunki w restauracjach, salonach spa, niektórych sklepach i placówkach rekreacyjnych takich jak parki wodne czy słynny na cały świat zadaszony stok narciarski.


W sumie lista współpracujących w ramach programu punktów liczy ponad 400 pozycji. Podróżni mogą również korzystać z rabatu do 30 proc., gdy robią zakupy w międzynarodowych sklepach sieciowych oferujących popularne marki odzieżowe i sportowe.

fot. mat. prasowe
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama