×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Emirates przywraca program zniżkowy dla posiadaczy kart pokładowych


Linie Emirates ogłosiły w ubiegłym tygodniu, że reaktywują sezonowy program rabatowy, który zamienia kartę pokładową w ekskluzywną kartę członkowską, oferując podróżnym możliwość skorzystania ze zniżek w różnych placówkach handlowych w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.


Mieszkańcy Zjednoczonych Emiratów Arabskich i goście mogą ponownie zacząć oszczędzać, kupując w lokalnym sklepie lub jedząc w restauracji, prezentując przy płatności po prostu kartę pokładową linii Emirates. Program rabatowy cieszył się poprzednio dużym zainteresowaniem i podobnie będzie zapewne również tego lata. Klienci przewoźnika mogą uzyskać do 50 proc. zniżki na rachunki w restauracjach, salonach spa, niektórych sklepach i placówkach rekreacyjnych takich jak parki wodne czy słynny na cały świat zadaszony stok narciarski. 


W sumie lista współpracujących w ramach programu punktów liczy ponad 400 pozycji. Podróżni mogą również korzystać z rabatu do 30 proc., gdy robią zakupy w międzynarodowych sklepach sieciowych oferujących popularne marki odzieżowe i sportowe.

fot. mat. prasowegość_ca788 - Profil
gość_ca788
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie