×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


GOOSE pomoże znaleźć pilotów dla LOT-u


Firma rekrutacyjna GOOSE Recruitment została wybrana przez Polskie Linie Lotnicze LOT jako partner wspierający pozyskiwanie i rekrutację pilotów w 2019 r.


Linia nawiązała współpracę z zespołem rekrutacyjnym GOOSE w celu przeprowadzenie działań rekrutacyjnych i znalezienia najlepszych pierwszych oficerów i kapitanów, którzy chcą dołączyć do linii lotniczej.

Zespół w GOOSE Recruitment jest zadowolony z bycia partnerem jednej z najbardziej znanych i najstarszych linii lotniczych na świecie. Ta linia lotnicza może być dojrzała, ale posiada jedną z najmłodszych flot na świecie. Jednak tym, czym jesteśmy najbardziej podekscytowani, są fantastyczne możliwości, które dał nam LOT. Są to najbardziej wyjątkowe możliwości dla wszystkich i ze wszystkich jakie linie lotnicze kiedykolwiek nam dały, ze względu na znakomite szkolenia i programy szybkiej ścieżki dla pierwszych oficerów i kapitanów. Z niecierpliwością czekamy na pomoc Polskim Liniom Lotniczym w ich poszukiwaniach, a naszym celem jest pozyskiwanie tylko najlepszych talentów lotniczych na rynku - powiedział Jason Drew, dyrektor handlowy w GOOSE Recruitment.


Firma pomoże LOT-owi w pozyskaniu pierwszych oficerów i kapitanów do obsługi floty boeingów 737, 787 oraz embraerów E170 i E190, a także bombardierów Q400. 

Zazwyczaj większość linii lotniczych wymaga, aby piloci posiadali odpowiednie uprawnienia do danego typu samolotu, ale specjalnie w przypadku embraerów, LOT stwierdził, że piloci nie muszą posiadać takiej kwalifikacji. Zamiast tego linie oferują pilotom możliwość odbycia szkolenia. 

Ponadto w ramach szybkiej ścieżki przewoźnik oferuje możliwość szkolenia ze stopnia pierwszego oficera do kapitana w ciągu 3 miesięcy. Pozostałe wymagania to minimum 3 tys. godzin nalotu, z czego 1 tys. godzin kandydat musi zrealizować jako P.I.C. (pilot in command-pilot dowodzący). Wyłonieni kandydaci będą pracować w jednym z dwóch hubów przewoźnika - w Warszawie lub Budapeszcie. 

fot. mat. prasowe
 gość_fefbd - Profil
gość_fefbd
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie