×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT nie anuluje zamówienia na 737 MAX


LOT wykluczył anulowanie zamówienia na uziemione boeingi 737 MAX 8, ale wezwał amerykańskiego producenta do podjęcia kroków w celu przywrócenia im wiarygodności po dwóch wypadkach.


Jeśli ktoś jest gotowy odwołać zamówienie na boeingi 737 MAX z powodu tego, co się dzieje, myślę, że jest to bardziej decyzja emocjonalna niż decyzja racjonalna - powiedział Rafał Milczarski, prezes LOT-u, na konferencji CAPA Centre for Aviation po kongresie IATA.

Niektóre linie lotnicze groziły anulowaniem zamówień, powołując się na względy bezpieczeństwa, choć analitycy twierdzą, że działania te zbiegają się ze sporadyczną presją ekonomiczną na linie lotnicze, aby zredukować lub odroczyć dostawy.


Myślę, że Boeing będzie musiał dołożyć wszelkich starań, aby przywrócić swoją wiarygodność na rynku. Jestem pewien, że to zrobią. W tej chwili nie widzę powodów, chyba że organy regulacyjne uznają to za stosowne, do anulowania zamówień na 737 MAX - dodał Milczarski.

fot. mat. prasowegość_fefbd - Profil
gość_fefbd
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie