×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Swiss: W sezonie zimowym zabraknie lotów z Gdańska?


Loty z Gdańska do Zurychu zostaną zawieszone na nadchodzący sezon zimowy - wynika z systemu rezerwacyjnego Swissa.


Przypomnijmy, że inauguracja wymienionego połączenia odbyła się 31 marca br. Loty między miastami od początku ich uruchomienia wykonywane były cztery razy w tygodniu - w poniedziałki, środy, piątki i w niedziele - i wedle informacji początkowo przekazywanych ze strony przewoźnika - miały się odbywać przez cały rok. Wszystko wskazuje jednak na to, że w nadchodzącym sezonie zimowym klienci gdańskiego lotniska nie będą mogli skorzystać z oferty szwajcarskiego przewoźnika.


W systemie rezerwacyjnym przewoźnika bilety są dostępne jedynie do 25 października br. Przez cały okres sezonu zimowego dostępne są jedynie połączenia z przesiadką.

Wedle informacji uzyskanych za pośrednictwem twittera, Swiss ma powrócić do Gdańska 23 marca 2020 r., a więc z początkiem kolejnego sezonu letniego.


Bilety na drugie z niedawno zainaugurowanych przez Swissa połączeń - z Wrocławia do Zurychu - pozostają dostępne na sezon zimowy 2019/20.

fot. mat. prasowegość_a44c4 - Profil
gość_a44c4
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie