×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


El Al poleci z Tel Awiwu do Tokio


Izraelski przewoźnik El Al poleci z Tel Awiwu na tokijskie lotnisko Narita. Trasa pomiędzy stolicami Izraela i Japonii zostanie zainaugurowana w marcu 2020 roku.


Będzie to pierwsze rozkładowe połączenie pomiędzy tymi państwami. Loty będą obsługiwane trzy razy w tygodniu na pokładzie boeingów 787 Dreamliner. Samoloty z Tel Awiwu do Tokio spędzą 11 godzin i 15 minut w powietrzu. Natomiast lot powrotni potrwa 12 godzin i 30 minut.

Około 40 tys. pasażerów podróżowało z Izraela do Japonii, a 20 tys. podróżnych udało się z kraju kwitnącej wiśni do Ziemi Świętej w 2018 roku. Loty pomiędzy Japonią a Izraelem mają wzmocnić relacje ekonomiczne i dyplomatyczne pomiędzy państwami.


Będzie to już piąte dalekodystansowe połączenie przewoźnika, które ma zostać otwarte w najbliższym czasie. El Al rozpoczął w maju 2019 roku loty z Tel Awiwu do San Francisco i Las Vegas, a w przyszłym roku połączą Izrael również z Los Angeles i Chicago.
gość_16b9e - Profil
gość_16b9e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie