Konkurs: LOT-em do Miami

Redakcja  - Profil Redakcja
29 maja 2019 12:02
1 komentarz
Polskie Linie Lotnicze LOT już 1 czerwca br. zainaugurują bezpośrednie połączenie do Miami. Z tej okazji przewoźnik wraz z Ambasadą USA w Warszawie przygotował konkurs. Do wygrania są atrakcyjne nagrody, m.in. bilety na przelot w klasie LOT Premium Economy.
Reklama
Floryda, która jest co roku odwiedzana przez tysiące turystów, bywa nazywana „słonecznym stanem”. To miejsce przyciąga najsłynniejszymi na świecie plażami, wspaniałym klimatem i szerokim wachlarzem atrakcji turystycznych. Położone na wybrzeżu Oceanu Atlantyckiego Miami to także istotny port handlowy i jeden z największych portów lotniczych w USA. Połączenia LOT-u do i z Miami będą się odbywały w każdy poniedziałek, środę, piątek i sobotę. Starty z Lotniska Chopina w Warszawie planowane są na godz. 12:05, a lądowanie w Miami o 17:30 czasu lokalnego. Z Florydy pasażerowie wystartują rejsem wieczornym o godzinie 20:05, żeby wylądować w Warszawie o 12:15.


- Nieprzypadkowo zdecydowaliśmy się dodać Miami do naszej siatki połączeń. To bardzo atrakcyjny kierunek. Ponadto połączenie wpisuje się także w kampanię #BezWizDoUSA, której LOT jest jednym z inicjatorów. Przypomnę, że Polska jest blisko zejścia poniżej progu 3 proc. odmów wizowych, który pozwoli zakwalifikować się do Visa Waiver Program, czyli programu ruchu bezwizowego. Liczy się wynik do 30 września, czyli końca amerykańskiego roku budżetowego. Obecnie Florydę zamieszkuje prawie pół miliona osób pochodzenia polskiego. Niezmiernie cieszy nas, że możemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom Polonii Amerykańskiej, która po raz pierwszy zyskuje bezpośrednie połączenie z Polską. Tym samym pragniemy zachęcić naszych rodaków do podróżowania między Polską i Miami oraz do składania wniosków o wizę jeszcze w tym miesiącu – mówi Adrian Kubicki, dyrektor komunikacji w Polskich Liniach Lotniczych LOT.

Z okazji inauguracji nowego połączenia do USA – Polskie Linie Lotnicze LOT przygotowały z Ambasadą USA w Warszawie i partnerami konkurs #WelcomeToFlorida. Jego zasady są bardzo proste. W terminie od 28 maja do 28 sierpnia 2019 r. należy przygotować krótki – trwający maksymalnie minutę film, który przedstawi propozycje, jak spędzić czas w Miami i na Florydzie. Gotowe wideo należy opublikować na swoim profilu na Facebooku lub Instagramie w statusie publicznym.

Do wygrania są bardzo atrakcyjne nagrody. Zwycięzca lub zwyciężczyni otrzyma od Polskich Linii Lotniczych LOT voucher dla dwóch osób na bilety lotnicze do Miami w klasie LOT Premium Economy (na trasie Warszawa - Miami - Warszawa), a także zestaw voucherów na hotele i bilety do różnych atrakcyjnych miejsc na Florydzie. Bilety, gadżety, modele Boeingów 787 Dreamliner, a także iPady Pro i iPody Touch - w zależności od zajętego miejsca – trafią jeszcze do 9 pozostałych wyróżnionych materiałów wideo.

Ostatnie komentarze

gość_638c2 2019-05-30 01:00   
gość_638c2 - Profil gość_638c2
a na koniec nie dostanie wizy :D bo tak bo się nie widzi i tyle..
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama