Flying Blue: Specjalna promocja milowa

Marek Stus - Profil Marek Stus
22 maja 2019 12:21
Linie Air France i KLM ogłosiły nowe kierunki dostępne w promocyjnych stawkach milowych dla członków programu lojalnościowego Flying Blue.
Reklama
Tym razem taka możliwość pojawiła się w specjalnej edycji promocji milowych, która trwa jedynie trzy dni od dziś do 24.05 i dotyczy podróży zaplanowanych między 1 września i 12 grudnia b.r.


Promocją objęte są wybrane trasy europejskie z Paryża i Amsterdamu oraz przeloty z dowolnych miast w Europie objętych siatką tych przewoźników do USA, Azji oraz Ameryki Środkowej i Południowej. Pełny wykaz kierunków i stawek milowych znajduje się tutaj.

Spośród dostępnych tras najciekawsze w tej promocji są połączenia z Europy na Chicago lub Waszyngtonu w klasie ekonomicznej. Przykładowo przelot KLM z Warszawy do Chicago kosztuje w jedną stronę zaledwie 12,5 tys. mil oraz 108,72 euro opłat i podatków.


Godne uwagi są również stawki milowe w klasie ekonomicznej premium do Hawany i w klasie biznes do Panamy. Za podróż Air France z Warszawy do stolicy Kuby zapłacimy 30 tys. mil oraz 138,17 euro w każdą stronę, zaś do Panamy odpowiednio 40 tys. mil i 178,17 euro opłat i podatków.

Bilety rezerwowane za mile w promocyjnych stawkach podlegają następującym zasadom:
  • Rezerwacji można dokonywać wyłącznie na stronie Air France lub KLM, nie jest dostępna w innych kanałach rezerwacyjnych
  • Liczba miejsc na danej trasie jest ograniczona
  • Daty podróży nie mogą być zmieniane i bilety są niezwracalne
  • Przerwa w podróży (stopover) nie jest dopuszczalna
  • Można rezerwować bilety w jedną lub w obie strony
  • Promocyjne stawki dotyczą podróży w klasach ekonomicznej, ekonomicznej premium lub biznes, w zależności od wybranej trasy i dostępności miejsc


Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy