Grecos uruchamia czartery z Modlina

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
15 maja 2019 16:29
3 komentarze
Grecos wprowadził do oferty wakacje z wylotem z portu lotniczego Warszawa-Modlin. To 10. lotnisko, z którego w tym sezonie będą latać samoloty z klientami touroperatora specjalizującego się w Grecji. Grecos zabierze klientów na wakacje na Krecie i Kefalonii.
Reklama

Grecos postanowił dołączyć lotnisko w Modlinie do listy portów, z których latają wakacyjne czartery Grecosa, co pozwoli zaspokoić potrzeby kolejnej grupy klientów. Z badań przeprowadzonych przez touroperatora wynika, że dla części osób, głównie z północnej części Mazowsza, jest to najlepiej położone lotnisko, z którego można zacząć podróż na wakacje.

W kwietniu TUI zaoferowało wycieczki do Tunezji oraz do Albanii. Tydzień temu ITAKA zainaugurowała pierwsze rejsy czarterowe z Modlina do Malagi w Hiszpanii.

- Zdecydowaliśmy się na poszerzenie oferty wakacji o wyloty z lotniska w Modlinie już w sezonie 2019, bo musimy reagować na sytuację rynkową jednocześnie wsłuchując się w głosy naszych klientów – podkreśla Wojciech Skoczyński, prezes Grecosa. – W porozumieniu z zarządem portu lotniczego Warszawa-Modlin znaleźliśmy korzystne rozwiązania, które odczują wszystkie strony - dodaje.


Jedną z korzyści dla klientów jest darmowy parking dla osób, które dokonają rezerwacji do 14 czerwca. Dodatkowo niskie koszty lotniskowe pozwalają zaoferować korzystną cenę wakacji. Wygodny dla pasażerów jest krótki czas obsługi, który na lotnisku Modlin przy wylocie i powrocie wynosi średnio 25 minut, a także możliwość dogodnego dojazdu różnymi środkami komunikacji – samochodem, koleją i autobusem. Komunikacja publiczna pozwala na dojazd z centrum Warszawy w czasie do 50 minut.

Z Modlina z Grecosem można polecieć na największą z greckich wysp – Kretę. Loty w najczęściej wybieranym greckim kierunku odbywają się w niedziele od 2 czerwca do 20 października br. Z tego samego lotniska dostępna jest również Kefalonia. Największa z Wysp Jońskich dopiero dołącza do najpopularniejszych kierunków. Tym, którzy ją wybiorą, pozwala poczuć niespieszny grecki styl życia w rytmie siga-siga. Wyspa dostarcza niezapomnianych widoków w malowniczych nadmorskich miejscowościach, wrażeń z pływania po ukrytym w jaskini jeziorze Melissani czy relaksu na różnorodnych plażach (w tym jednej z najpiękniejszych w Europie Myrtos czy pomarańczowej Xi). Samoloty na Kefalonię polecą w czwartki – od 30 maja do 10 października.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_0768a 2019-05-16 15:24   
gość_0768a - Profil gość_0768a
I bardzo dobrze, lotnisko Chopina to nie miejsce dla czarterów i tanich linii typu wizz.
adam7691 2019-05-15 23:13   
adam7691 - Profil adam7691
I dobrze niech lata, tylko żeby nie było tak, że sprzedając wyjazd informują o wylocie z Okęcia a później przeprowadzka do Modlina lub nie daj Boże Radomia.
gość_d8ef8 2019-05-15 20:01   
gość_d8ef8 - Profil gość_d8ef8
Na zdjęciu Assos :) Piękna miejscówka!
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama